Anasayfa » Genel » Aras Karafil

Aras Karafil

Doğum Tarihi

22 Ekim 1988

Şehir

İstanbul

Burç

Terazi

Aras Karafil 22 Ekim 1988 senesinde İstanbul ’da dünyaya geldi. Henüz altı yaşındayken kendisine hiperaktivite teşhisi konuldu. Aris Karafil adında abisi bulunmaktadır. Eğitim yaşamına doğduğu ve büyüdüğü İstanbul ’da başladı. Liseyi bitirdikten sonra üniversite eğitimine İstanbul Marmara Üniversitesi Grafik Sanatlar Fakültesinde sürdürdü ve bu alandan mezun oldu.

Aras Karafil mesleksel kariyerine abisi Aris Karafil ile beraber reklamcılık alanında çalışarak adım attı. 2007 senesinden itibaren sosyal medya mecrasında video içerik üreticisi olarak abisi ile birlikte paylaşımlar yapmaya başladı. Bu video içeriklerindeki üstün galibiyet ağabey ve kardeşini 2010 senesinde çekimini reelleştirdikleri remake kliple Okan Bayülgen gösteri programı olan Disko Kralı ’na misafir oldular. İşte bütün de bu noktada yaşamı bir anda değişmeye başladı.

2011 senesinde Okan Bayülgen ’in sunuculuğunu üstlendiği Atv ekranlarında yayınlanan Çek Bakalım isimli kısa film müsabakası yaşamında bir dönüm noktası oldu. Ardından genç fenomen Aras Karafil 2010 ile 2014 seneleri arasında Wipeout, Güven Bana isimli müsabaka programlarına katıldı. Sonrasında 1 Erkek 1 Erkek isimli internet dizisini sürükleyen ad oldu.

Son yarıyıllarda takipçilerine sıkça trol videoları sürükleyen Aras Karafil boyu 1.72 cm kilosu 74 kilogram ve burcu Terazi. Ayrıca saçına yaptrdığı farklı imajlar ve takma saç videoları ile de alkış kazanmıştır.

5/5 - (1 Oy)

Yorum yapın