Anasayfa » Genel » Vue.JS Nedir?

Vue.JS Nedir?

Vue JS, kullanıcı arayüzleri oluşturmak için safhalı bir JavaScript çerçevesidir. Karışık ve performanslı uygulamalar oluşturmak için kolay ve bereketli bir temel sağlar. Vue, safhalı olarak özümsenebilecek biçimde sıfırdan planlanmıştır. Gereksiniminiz olduğu kadar çok veya az Vue kullanabilirsiniz.

Misalin, Vue ’yu tüm uygulamanız için kullanabilir veya sadece muhakkak bazı parçalar için kullanabilirsiniz. Vue de çok güzergahlıdır. Ananesel web uygulamaları için kullanılabilir, ancak tek sayfalık uygulamalar SPA, safhalı web uygulamaları PWA ve hatta yerel uygulamalar oluşturmak için de muhteşemdir.

Vue.JS Ne İşe Bereket

JavaScript, geliştiricilerin web siteleri ve uygulamalar oluşturmasına dayanakçı olan bir programlama dilidir. En popüler dil olmasa da en çok güzergahlı dillerden biridir. JavaScript, bir web sitesinin veya uygulamanın ön ve arka uçlarında kullanılabilir. Ayrıca, masaüstü ve mobil uygulamalar oluşturmak için kullanılabilir.

Safhalı olarak özümsenebilecek biçimde sıfırdan planlanmıştır ve her ebattaki projelerde kullanılabilir. Öteki monolitik çerçevelerin aksine, Vue.js, bağımsız veya beraber kullanılabilen daha ufak parçalardan oluşur. Vue.js çok büyük projeler veya ufak projeler için harika bir geçim sistemine sahiptir. Mevcut bir projede kütüphane olarak veya Güncelsinin temeli olarak kullanılabilir. Vue.js ’nin hem ufak hem de büyük projelerde çok performanslı olduğu gösterilmiştir. Ufak bir ayak izine sahiptir ve Güncelden de büyük ölçüde bilgiyi işleyebilir. Ayrıca süratli bir biçimde aktüellenir ve etkileşimli uygulamalar için muhteşem hale getirir. Vue.js ’nin geniş ve faal bir topluluğu var. Bir Hayli muhteşem öğretici ve kitabın yanı gizeme çok rakamda üçüncü taraf kitaplığı ve taşıtı vardır.

Vue.JS Kullanımı

Vue.js, devingen web siteleri oluşturma mevzusunda kullanıcıların gereksinimlerine yanıt veren ve kolay kullanımlı bir JavaScript frameworkidir. Vue.js ile birkaç satırda bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Vue.js, güçlü özellikleri ve kolay kullanımlı mimarisi sayesinde yüksek performanslı web siteleri oluşturmak için ideal bir vasıtadır. Vue.js, en son çıkan teknolojileri kullanarak geliştirilmiştir. Bu sebeple Vue.js, sık kullanılan çağdaş web teknolojileri ile geçimlidir. Vue.js, en son web standartlarını takviyeler. Vue.js, alttaki özellikleri ile kullanıcıların gereksinimlerine yanıt verecektir:

Devingen web siteleri oluşturma Kolay kullanımlı bir JavaScript framework sistemi Yüksek performanslı web siteleri oluşturmak için ideal bir taşıt En son web standartlarını takviyeler

Vue JS, çağdaş JavaScript ailesinin bir abonesidir. Elastik, devingen ve kolay kullanılabilir özellikleriyle dikkat toplayan bu dil, front-end geliştiricilerin bırakılmazı olmaya aday. Vue JS, sarih kaynak kodlu ve fiyatsız bir yazılımdır. Vue ile web sitelerinizi daha devingen hale getirebilirsiniz. Misalin, listelerinizi scroll ile yukarıya-alt hareket ettirebilirsiniz. Vue JS, devingen web sayfalarında kullanılan çağdaş ve devingen bir JavaScript frameworkidir. Vue JS, çok sayfalı web siteleri geliştirmek için kullanılan en iyi vasıtalardan biridir. Vue JS, çağdaş web teknolojilerini destekleyen en iyi vasıtalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vue.JS Özellikleri Nelerdir?

Vue JS, takribî olarak iki sene evvel kendi ismini verdiği ve sarih kaynak JavaScript platformu olarak kullanılan, çağdaş ve devingen web siteleri oluşturma için çok özel özellikleri barındıran bir JavaScript cinsidir. Vue JS, web siteleri için özel olarak planlanmış ve geliştirilmiştir. Vue JS, büyük bilgi setlerini işleyebilen, karışık biçimlerde bilgi yönetimi yapan ve çoklu etraf dayanağı sağlayan, ekranların her birine özel uyarlanabilir bir platformdur. Vue JS, ayrıca dijital pazarlama uzmanları tarafından da seçim edilen özel bir platformdur.

Bu platformda, web sitelerinin mobil geçimli hale getirilmesi, performansın artırılması ve görselleştirilmesi için çok özel tarzlar ve özellikler bulunmaktadır. Vue JS, JavaScript tabanlı web siteleri geliştiren profesyonellerin seçim ettiği en iyi platformdur. Bu platformun sunduğu özellikler ve tarzlar, web sitelerinin daha iyi bir görünümde olmasını sağlamaktadır. Ayrıca, bu platformun mobil geçimli hale getirilmesi, performansın artırılması ve görselleştirilmesi için de çok iyidir.

Özellikle senkron ve asenkron harekâtları yapabilme özelliği, geliştirici tarafından daha da ileri götürülmektedir. Bu özellik, Vue JS ’nin geleceğinin oldukça parlak gözüktüğünü belirtmektedir. Vue JS, sarih kaynak olması nedeniyle, herkes tarafından kullanılabilmektedir. Özellikle Güncel geliştiriciler, bu framework ile daha iyi bilme fırsatı bulacaklardır. Ayrıca, Vue JS kodları, kolayca okunabilmektedir. Bu da Güncel geliştiricilere dayanakçı olacaktır. Vue JS, dünya çapında bir hayli kullanıcı tarafından seçim edilmektedir. Geliştiriciler, bu framework ile daha nitelikli ve tesirli uygulamalar yapabilmektedir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın