Anasayfa » Genel » Güncel “Karayip Korsanları” Filmleri İçin Yeşil Işık!

Güncel “Karayip Korsanları” Filmleri İçin Yeşil Işık!

“Karayip Korsanları” Pirates Of The Caribbean serisinin üretimci Jerry Bruckheimer, Güncel filmler üzerinde çalıştığını söyledi.

“Karayip Korsanları” Pirates Of The Caribbean serisinin sonucu bir müddettir belirsizliğine gözetiyor. Johnny Depp, daha önceki eşi Amber Heard tarafından yapılan şiddet yargılamaları nedeniyle seriden çıkarılmıştı ve karalama davasını kazanmasının ardından hayranlar geri dönmesi için baskı yapsa da bir büyüme olmadı. Margot Robbie ’li bir “Karayip Korsanları” filmi konuşulsa da geçtiğimiz aylarda Robbie, filmin rafa kaldırıldığını düşündüğünü söylemişti.

Son verdiği müzakerede ise üretimci Jerry Bruckheimer, “Karayip Korsanları” hakkındaki tasarılarıyla alakalı ipuçları verdi ve Margot Robbie ’li filmin de iptal olmadığını söyledi. Bruckheimer, iki tane senaryo üzerinde çalıştıklarını belirtti:

“Çok iyi bir senaryomuz var. İki tanesini büyüttük – Margot Robbie’li ve daha genç bir oyuncu kadrosuna sahip olan bir tane daha. Margot Robbie’linin azıcık daha çalışılması gerekiyor. Genç oyuncu kadrosuyla olacak olan ise yakındır. Umarım ikisini de neticeye eriştiririz.”

Johnny Depp “Karayip Korsanları”na geri dönecek mi?

Bruckheimer ayrıca, karalama davası galibiyeti sonrası Johnny Depp ’in artık Disney ile çalışacak bir oyuncu konumuna gelip gelmediği sualini de cevapladı:

“Onlara sormanız gerekir. Bu suali yanıtlayamam, Gerçekten öğrenmiyorum. Onu filmde görmeyi çok isterim. O bir dost, harika bir oyuncu ve yaptığımız her şeye şahsi yaşamların girmesi bahtsız bir gidişat.”

Johnny Depp de seriye geri dönerse artık Jack Sparrow şahsiyeti için net bir son yazılmasını istediğini söylemişti. Peki Jack Sparrow’u öldürebilir misiniz suali karşısında ise Bruckheimer “Bunu yapamazsın. Biz yapamadık. Daha evvel sınadık ama işe yaramadı” ifadelerini kullandı.

Karayip Korsanları” serisinin Güncel filmlerinin ne zaman seyirciyle buluşabileceği şimdilik meçhul olsa da Jerry Bruckheimer oldukça iyimser bir tablo çiziyor. İşlerin nasıl ilerleyeceğini bekleyip göreceğiz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın