Anasayfa » Genel » Disney Plus Cashback İndirimli Fiyat 2023

Disney Plus Cashback İndirimli Fiyat 2023

Disney Plus cashback arayan veya Disney Plus indirimli maliyet arayan ziyaretçilerimiz için bu içeriğimiz takviyeci olabilir. Disney Plus artık resmen Cinskiye ’de! Oldukça görkemli bir gala ile yayın hayatına start veren platformun çok uzun vakittir konuşulan pek çok yayınla, seyircisinin merakını giderdiğini de söylemek yanlış olmayacaktır. Yayın hayatına yaptığı ses getiren girişin ardından kullanıcılar daha ekonomik bir şekilde üye olmak için Disney Plus Cashback usullerini araştırmaya başladı. Peki hangi usuller seçim edilebilir? Cashback nedir? Bu suallerin yanıtlarını birlikte inceleyelim istedik.k k

disney plus cashback

Cashback Nedir?

Çoğunlukla online ödeme platformlarının alıcı sadakatini sağlamak emeliyle geliştirdikleri bir geri ödeme usulüdür. Cashback sayesinde yaptığınız ödeme meblağının belirli bir oranda size geri iadesinin yapılması mümkündür. Bunu şu şekilde özetleyebiliriz. Diyelim ki A platformunun kartı üzerinden Disney Plus aylık üye satın aldınız. Bunun karşılığında o platform size 10 TL ’lik iade yapar. Bu sisteme cashback denmektedir. Şu an için hali hazırda Ozan SuperApp Cashback kampanyaları arasında Disney Plus Cashback alternatifi ön tasarıya çıkar. Yakın bir gelecekte de Papara Cashback seçeneğini değerlendirildiğini öğreniyoruz.

Disney Plus Nedir?

Online olarak dokümansal, film ve dizileri izleme imkanı bulabileceğiniz Güncel nesil bir platformdur. Haliyle bu platform Disney tarafından desteklendiği için Disney ’in arşivinde bulunan ve yalnızca Disney ’e ait telif hakları ile korunan pek çok yapıta da erişmek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda yaptıkları uyuşmalar gereği, Pixar, Marvel, Star Wars gibi mahsullerin yapıtlarına da erişmek mümkün olmaktadır.

Disney Plus pek çok Cinsk üretimi yapıtı da yayınlamak için uyuşmalarını bitirdi. Bunlar dışında popüler adların dizilerini de uzunca bir vakit daha yayınlayacağa benziyor. Şimdilik bu konuda bir netlik olmasa da Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ’nin arşivi ile alakalı çalışmalarında sürdüğü öğrenilenler arasında yer almaktadır. Bu nedenle şimdilik ön tasarıya çıkan ayrıcalıklarını bir kenara bırakacak olursak, orta – uzun vadede Disney ’in çok daha kalabalık bir izleyici kitlesine erişeceğini ön görmek çok da yanlış olmayacaktır.

Disney Plus Ödeme Usulleri

Beynelmilel ödeme usulleri arasında pek çok farklı seçenek yer alıyor olsa da, Cinskiye için yalnızca çevrim içi ödeme usulleri ve kredi kartı ile ödeme yapmak mümkündür. Visa ve Master Card ile rahatlıkla ödeme yapılabilir. Tüm bu seçenekler bir araya getirdiğimizde online ödeme kanallarını kullanarak son derece süratli bir şekilde ödeme yapmak mümkün olmaktadır.

Üstelik Disney Plus ile ödeme yapmak sonrasında şayet sevmezseniz fiyatınızı geri almanız da son derece kolay olmaktadır. Öteki platformlarda fiyat iadesi almak istediğinizde çok detaylı bir prosedürü geçmeniz gerekirken Disney Plus fiyat iadesi için birkaç tık yeterli olmaktadır. Yalnız fiyat iadesinin takip eden ay için yapılacağını da unutmamak gerekmektedir. Aksi takdirde azalığınızı bir vakit daha kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Disney Plus ’ın resmi internet sitesinde ödeme maliyetlerine dair çok daha detaylı tüm bilgiler yer alıyor. İsterseniz Disney+ ’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus Cashback

Şu an için hali hazırda Disney Plus Cashback yapan bir şirket yok gibi görünüyor. Azıcık evvelde altını çizdiğimiz üzere Ozan SuperApp ile cashback kampanyasının başlayacağı duyurulmuş ama şu an orada da bir netlik bulunmuyor. Bu nedenle söz konusu olan Disney Plus Cashback alternatifi olduğunda aralıklarla bu adresi takip faktörüz yerinde bir karar olacaktır.

Disney Plus Cashback: Ozanla Uygulaması 15 TL ’e Disney+

Papara eşi olan Ozan isimli uygulamada şu anda Disney+ uygulaması için cashback programı bulunmaktadır. Ozan SuperApp ’i telefonunuza indirebilir ve Disney+ cashback programından faydalanabilirsiniz. Aylık azalığı 34,99 TL ’e satın alıyorsunuz ve Ozan uygulaması size 15 TL ’i geri iade ediyor. Başka Bir Deyişle hemen hemen yarı yarıya maliyet inmiş oluyor.

Ozan uygulamasının cashback programına katılmak için tıklayın.

Disney Plus Paycell İndirimi %50 Parasız

DİKKAT DİKKAT: Disney Plus ’u %50 daha fazla indirimle satın almak isterseniz Turkcell Paycell uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Paycell ’in çok kısa süreli olarak yaptığı bu %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Nasıl satın alacağınızı sizlere bir öteki içeriğimiz olan Disney Plus Paycell İndirimiTıklayın isimli içeriğimizde anlatık.

Disney Plus Papara Cashback

Cinskiye ’deki bulunan dijital platformlarda CashBack akıllara geldiğinde öncelikle Papara şehirk olarak anılan işletmedir. Uzun vakittir bu harekâtları oldukça profesyonel bir şekilde yürütüyor olmaları da Papara ’yı bir adım daha öne çıkarır. Şu an için Disney Plus  ile Papara arasında bir cashback uyuşması yok gibi görünüyor. İlerleyen günlerde ne olacağı ise henüz netlik küyenmiş değil. Bir aktüelleme olması gidişatında buradan sizinle paylaşacağız.

Bir PaPara kullanıcısı Papara ’ya Disney+ ’nın dahil edilmesini ve cashback ile satın alınmasını söylemiş. Başka Bir Deyişle fikrini belirterek Papara ’ya bu gidişatı iletmiş. Papara ilerleyen günlerde Disney+ ’yı Cashback programına dahil edebilirsiniz.

Papara+ Cashback teklifi yapan kullanıcının linki

Disney Plus İndirimli Maliyet

Hali hazırda Disney Plus ile alakalı aktüel bir indirimli tarife bulunmamaktadır. Henüz piyasaya çıkmadan evvel indirimli bir tarife ve indirim kodu dağıtımı yapılmıştı. Yalnız o kodların da son kullanma tarihi geçtiği için şu an için erişilebilir olsa da bir anlamı olmayacaktır. Başka bir deyişle Disney Plus için bu yazının kaleme alındığı tarih itibariyle indirimli bir maliyetlendirme yapılmadığını belirtmek isteriz.

Yalnız aylık tarife ile ödeme yapmak yerine siz de senelik tarife olacak şekilde ödeme yaparsanız iki aylık fiyatı ödememiş olursunuz. Güncelden aralıklarla Disney Plus ile alakalı indirim ve öteki seçenekler olduğunda da adresimizden gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus cashback, Disney Plus indirimli maliyet ve Disney Plus Papara cashback konusunda bilgi paylaşmış olduk. Bir öteki içeriğimiz olan Disney Plus APK yazımıza göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın