Anasayfa » Genel » 65 Yaş Üstü Evde Sağlık Hizmeti Telefon Numarası (Gerçek Numara)

65 Yaş Üstü Evde Sağlık Hizmeti Telefon Numarası (Gerçek Numara)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde 65 yaş üstü konutta sağlık hizmeti telefon numarası mevzusunda sualler almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize 65 yaş üstü konutta sağlık hizmeti telefon numarası mevzusunda Gerçek telefon numarasını paylaşmış olacağız. Aynı zamanda konutta sağlık hizmeti nedir, konutta sağlık hizmeti bağlantı numarası, konutta sağlık hizmeti kimlere verilir başlıklarında da değişik bilgileri paylaşmaktan yana olacağız.

Konutta sağlık hizmeti sayesinde yaşlı, manili, yatağa bağımlı veya kronik hastalığa sahip olan bireylere iyileşme yarıyılında fertsel rehabilitasyon yardımı sunulmaktadır. Fertlerin özellikle 65 yaş üstü fertlerin yaşam niteliğini çoğaldırabilmek emeliyle yürürlüğe Güncel giren konutta sağlık hizmeti fizyolojik, psikolojik ve tıbbi bakım modellerini içermektedir. Peki, 65 yaş üstü konutta sağlık hizmeti telefon numarası nedir? İşte sizlere Gerçek yanıtı!

65 yaş üstü konutta sağlık hizmeti telefon no

Konutta Sağlık Hizmeti Neleri İçeriyor?

Konutta sağlık hizmeti sayesinde altta yer alan gidişatlarda konutta bakım hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet oldukça kapsamlı ve geniş bir hizmete tabidir.

Operasyon sonrasında yara bakımıEnjeksiyon uygulamalarıEvde pansumanEvde check-upEvde laboratuvar muayeneleri/ tanı testleriEvde hekim ve hemşirelik hizmetiDoğum sonrası bebek bakımıYaşlı ve manili bakımı  

65 Yaş Üstü Konutta Sağlık Hizmeti Telefon Numarası Nedir?

Sağlık Bakanlığı bünyesince 65 yaş üstü bireyler için özel olarak oluşturulan 444 38 33 numaralı telefonu arayarak 65 yaş üstü konutta sağlık hizmeti mevzularında destek alabilirsiniz. Hasta veya aile fertlerinden rastgele birisinin bu numarayı cep telefonu üzerinden araması yeterli olacaktır.

444 38 33 numaralı telefonu aradığınız zaman çağrı merkezinde çalışan şahıs sizinle bağlantıya geçer ve lüzumlu görüşmeleri yaparak hasta için harekâtları başlatmış olur. Daha sonrasında konutta sağlık hizmeti alacak şahıs için hekim ve dayanakçı sağlık personelleri hastanın evine ziyarete gider. Lüzumlu hakimiyetleri sağlar ve sunulacak olan hizmetlerin tanımlanmış olur. Tüm bu hadiseler sonucunda hekim tarafından konutta sağlık hizmeti rehabilitasyon tasarıyı ortaya çıkartılmış olacaktır.

Konutta Sağlık Hizmeti Telefon Numarası:444 38 33Çalışma Saatleri:7 Gün 24 Saat

Konutta Sağlık Hizmeti Kimlere Verilir?

Konutta sağlık hizmeti alabilmeniz için hastanın kimsesiz, yaşlı, felçli, yatağa mahkum bir biçimde yaşayan birisi olması gerekmektedir. Ya Da solunum sistemi hastalıklarıyla uğraşan, konutta bakım gereksinimi olan kanser hastaları, sağlık kurumundan taburcu edildikten sonra konutta bakıma fukara olan hastalara verilebilir. Bu hastalara rehabilitasyon sunularak hastanın yaşam niteliği çoğaldırılmış olur ve sosyal yaşamına devam edebilmesi kastedilir.

Konutta Sağlık Hizmeti Fiyatsız Mi?

Konutta sağlık hizmeti, Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen bir projedir. Bundan dolayı konutta sağlık hizmetlerinden yararlanmak için ödemeniz gereken rastgele bir fiyat bulunmamaktadır. Sigortanız bulunuyorsa rehabilitasyon giderleri devlet tarafından karşılanacaktır. Konutta sağlık hizmetine müracaat yapmak için 444 38 33 numaralı telefonu arayarak fiyatsız hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın