Anasayfa » Genel » Disney Plus Hediye Kartı 2023

Disney Plus Hediye Kartı 2023

Disney Plus hediye kartı veya Disney Plus hediye kodu mevzusunda desteğe gereksinimi olan ziyaretçilerimize oluşturduğumuz içeriğimizdir. Büyük bir merakla beklenen Disney Plus, sonunda ülkemizde yayın hayatına başladı. Yayın hayatına başlamadan evvel aralıklarla hediye kartları da dağıtıldı. Şu an için Walt Disney ’in dağıttığı hediye kartlarının tamamının kullanıldığını veya zamanının dolduğunu da belirtebiliriz. Şu an içinse Disney tarafından bir hediye kartı dağıtımı yapılmadığını belirtmek gerekir. Yalnız beğendikleriniz için siz de hediye kartları oluşturabilirsiniz. Nasıl mı? Sizin için inceledik…

Disney Plus Nedir

Son derece kolay ve kullanışlı bir alternatif olarak ön tasarıya çıkan Disney Plus 7 ’den 70 ’e herkesin alakasını üzerine sürükleyen son derece ayrıcalıklı bir yayın platformu olarak yayın hayatına devam etmektedir. Disney Plus her ülke için ayrı telif hakları ile korunan suratlarca değişik kült, sanat yapıtı, polisiye, serüven, aksiyon filmleri, diziler – çizgi filmler ve animelerin yayınlarını yapar. Aynı zamanda yayın hakları bakımından Walt Disney ’in elinde hem Pixar – Marvel ve Star Wars imallerini de izlemek muhtemeldir.

Şu ana kadar Netflix tarafından domine edilen bu sektörde Disney Plus ’ın gümbür gümbür ilerlediğini de söylemek yanlış olmayacaktır. Peki ama neden Disney Plus bu kadar çok konuşuldu?

Yayın hayatına başladığı tüm ülkelerde Netflix gibi ön tasarıya çıkan yayıncıları domine etmeyi başaran alt yapısı, nitelikli arşivi ve aralıklarla yaptığı kampanyaları ile ön tasarıya çıkmayı muvaffak oldu. Şimdilik Türkiye ’de de beklenen tesiri gösterdiği düşünülse de net sayılara  erişmenin azıcık daha zaman alacağı sarih gibi görünüyor. Peki ama Disney Plus ’a nasıl kayıt olunur?

Disney Plus Kayıt Olma

Disney Plus ’a kayıt olmak son derece kolaydır. Öbür platformların aksine değişik kutular kapsamaz. Yalnızca aylık ve senelik ödeme ihtimali sunan iki değişik koliyi bulunmaktadır. Bunlardan ilki olan aylık 34.99 TL ’lik ödeme alternatifi ile ön tasarıya çıkar. Senelik koliyi ise yıllık olarak 349 TL lik bir ödeme alternatifi ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Şayet senelik abonelik ihtimalinden faydalanırsanız aylık ödeme alternatifine göre iki ay daha kâra geçmiş olursunuz. Şu an için edindiğimiz bilgilere göre Türkiye ’de ki azalık alımlarının %80 ’inden aşırısının aylık azalık alımı ile olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Disney Plus ’a kayıt olmak için tıklayın.

disney plus hediye kartı

Disney Plus Paycell İndirimi %50 Parasız

DİKKAT DİKKAT: Disney Plus ’u %50 daha fazla indirimle satın almak isterseniz Turkcell Paycell uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Paycell ’in çok kısa süreli olarak yaptığı bu %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Nasıl satın alacağınızı sizlere bir öbür içeriğimiz olan Disney Plus Paycell İndirimiTıklayın isimli içeriğimizde anlatık.

Disney Plus Hediye Kodu

Hali hazırda Disney + Türkiye içinde etkin hediye kodu kampanyası bulunmamaktadır. Rastgele bir aktüelleme olduğu takdirde buradan sizinle paylaşılacaktır. Disney Plus hediye kartı ise hediye kodundan azıcık daha değişiktir. Zira hediye kartı ile hoşlandığınız bireylere hediye olarak Disney Plus azalığı verebilirsiniz. Yalnız bu da şu an için Türkiye ’de kullanılmamaktadır. Disney Plus hediye kartı yalnızca Amerika Birleşik  Devletleri, İngiltere, Kanada, Avustralya, Fransa ve Almanya hudutları içerisinde kullanılmaktadır. Hediye kartı satın alabilmek için 18 yaşından daha büyük olmanız ve etkin bir Disney Plus hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Türkiye için bu alternatifin ne zaman geleceği ise bilinmezliğini gözetmektedir.

Disney hediye kartı veya Disney Hediye kuponu kampanyalarında Disney bu kartları kendi internet sitesinde yayınlayacaktır. Çevrimiçi bir biçimde satın alabileceğiniz hediye kartlarını başka dostlarınıza verebilirsiniz. Aynı zamanda kartların kullanım süresi yoktur ve 1 seneliktir. Başka Bir Deyişle bir hediye kartı satın almak isterseniz en az 1 senelik satın alabilirsiniz. İlerleyen günlerde hediye kartı kampanyası başlarsa Güncelden buradan sizlere bilgi paylaşmış olacağız.

Hediye kartlarını daha evvelinde Disney Plus şu linktetıklayın dağıtıyordu. Fakat kampanya sona erdiğinden sayfa kullanılamıyor. Yine açılırsa size dediğimiz gibi bilgi vereceğiz. Öbür içeriğimiz olan Disney Plus APK isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın