Anasayfa » Rehber » Chat GPT Eklentisi İndir! Chat GPT Kullan (En İyi Eklenti)

Chat GPT Eklentisi İndir! Chat GPT Kullan (En İyi Eklenti)

Chat GPT eklentisi indir! Chat GPT kullan şeklinde çok sık sorular almaktaydık. Bu içerik Chat GPT uygulamasına özel olarak yapılmış Open AI ile senkronize bir şekilde çalışan Chat GPT eklentisini nasıl indirebileceğinizi ve Chat GPT’yi nasıl kullanabileceğinizin doğru cevabını veriyor. Hızlandırılmış kılavuz olan bu içerikte Chat GPT indirme işlemlerini adım adım takip edin.

Chat GPT kısa bir süre önce tüm Dünya’ya yayıldı ve yine çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya sahip oldu. Dünya’nın her bir yanından inanılmaz bir beğeni toplayan yeni yapay zeka aracı Chat GPT bilindiği üzere bilgisayara indirilmiyor. Fakat üzülmeyin! Bilgisayarınıza indirmek yerine tarayıcınıza ekleyebileceğiniz henüz daha çok taze ve yeni bir Chrome eklentisi var. İşte sizlere Chat GPT indirme adımları!

Chat GPT Chrome Eklentisi

Chat GPT Eklentisi İndir

Chrome’a özel olarak çalışan Chat GPT eklentisi, Google’da aratacağınız herhangi bir kelime için Google sonuçlarının yanı sıra aynı zamanda Chat GPT’nin yapay zeka teknolojisini kullanarak direkt olarak Chat GPT yani yapay zeka yanıtlarını veriyor.

Eklentiyi kullanabilmek için tarayıcınıza Chat GPT eklentisini kurmanız gerekir. Eklentiyi kurduktan sonra aşağıdaki adımları takip edin.

Chat GPT indirme butonuna tıklayın. Eklentiyi tarayıcınıza yükleyin. Google’ı açın ve herhangi bir arama yapın. Arama sonuçlarının yanında sağ alanda siyah görünümlü panel oluşacak. Paneli aktif hale getirebilmek için Open Ai hesabı oluşturun ve giriş yapın. Tekrar Google’ı açın ve arama yapın. Sağ panelde siteler haricinde Chat GPT’nin yanıtını göreceksiniz.

Evet, işte hepsi bu kadar. Chat GPT’i sitesinden kullanmak yerine Google üzerinden kullanmak için Chat GPT’i indirin. Eklenti olarak tarayıcınıza dahil edilecek olan Chat GPT eklentisi sadece Google için çalışmaktadır. Bing, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarında eklenti kullanılamıyor.

Chat GPT eklentisini indirebilmek için aşağıdaki linki güvenilir olarak kullanabilirsiniz. Chat GPT eklentisi şu anda Türkiye’de henüz yeni keşfediliyor olsa da Dünya üzerindeki kullanıcılar arasında 40.000’den fazla indirmeye sahiptir. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Eklenti tamamen ücretsizdir.

Uygulama:Chat GPT EklentisiDurum:ÇalışıyorSon Kontrol:14.12.2022

Chat GPT APK İndirme Dosyası

Chat GPT, yapay zeka uygulamasını Android veya iOS üzerinden indirerek kullanabilmeniz mümkün değildir. Chat GPT uygulamasını telefonunuza indirtmek isteyen veya indiren sitelerden uzak durun. Akıllı telefonlar üzerinde APK dosyasını kullanamayacağınız için Chat GPT uygulamasını kullanmak istiyorsanız chat.openai.com resmi internet sitesine girerek hesap oluşturun ve site üzerinden kullanın.

Chat GPT Nedir?

Chat GPT, Open Ai şirketi tarafından tasarlanan ve geliştirilen bir yapay zeka aracıdır. Sohbet tabanlı olarak çalışan proje diyalog konusunda oldukça ustadır. Uzman bir prototip yapay zekaya sahip olan Chat GPT şu an için ücretsizdir. Fakat ilerleyen dönemlerde her sorgu başına ücretlendirme uygulanabilir.

Chat GPT Nasıl Kullanılır?

Chat GPT’yi kullanabilmeniz için proje sahibi olan Open Ai internet sitesine giriş yapmanız ve kayıt olmanız gerekir. Kayıt yapmadığınız sürece Chat GPT’yi kullanamazsınız. Chat GPT veya Open Ai projesine kayıt olmak tamamen ücretsizdir. İlerleyen dönemlerde projeyle alakalı yeni gelişmeler yaşanabilir ve ödeme planları oluşturulabilir.

Chat GPT Nedir? Nasıl Kullanılır? içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın