Anasayfa » Genel » “Avatar: Suyun Yolu” Filminin Özel Gösterimi Yapıldı!

“Avatar: Suyun Yolu” Filminin Özel Gösterimi Yapıldı!

Sinema tarihine damgasını vuran “Avatar”dan 13 sene sonra seyircilerle buluşacak olan “Avatar: Suyun Yolu” Avatar: The Way of Water yoğun alaka gördü.

Oscar mükâfatlı rejisör James Cameron ’ın, sinema tarihine “tüm zamanların en fazla gişe hasılatı elde eden filmi” olarak damgasını vuran “Avatar”ından bütün 13 sene sonra vizyona girecek devam filmi “Avatar: Suyun Yolu” için NYX Professional Makeup ’ın ana sponsorluğunda özel gösterim tertip edildi. Cineverse Paribu Akasya ’da reelleşen ve yoğun alakanın olduğu gösterimde salon tamamen doldu. İlk fragmanın paylaşılmasıyla beraber büyük coşku yaratan “Avatar: Suyun Yolu”, 16 Aralık ’tan itibaren sinemalarda gösterime girecek. 
3 Oscar mükâfatına sahip “Avatar”ın 10 sene sonrasında geçen “Avatar: Suyun Yolu” filminin gösterime girmesine yalnızca birkaç gün kala, Disney Studios Türkiye özel bir gösterim tertip etti. Cineverse Paribu Akasya ’da reelleşen gösterime ünlü adlarla beraber geniş takipçi kitlesine sahip içerik üreticileri ile basın üyeleri katıldı. Demet Özdemir, Serkan Çayoğlu, Şevval Şahin, Şebnem Dönmez, Utku Coşkun, Gözde Mutluer ve rejisör Zeynep Günay Tan gibi ünlü adların izleyicilerin arasında yer aldığı özel gösterimin yapıldığı salon tamamen dolup taştı. 

NYX Professional Makeup ’ın ana sponsorluğunda reelleşen özel gösterimde markanın geceye özel kurduğu alanda hem film için hazırlanan “Avatar: Suyun Yolu” koleksiyonu tanıtıldı hem de katılan davetlilerden dileyenlere filme özel makyaj uygulaması yapıldı. 

13 sene evvel sinema tarihine damgasını vuran ve popüler kültürün de mihenk taşlarından olan, “tüm zamanların en fazla gişe hasılatı elde eden film”i unvanını da taşıyan “Avatar”ın ardından “Avatar: Suyun Yolu”nda Sully Ailesi ’nin Jake, Neytiri ve çocukları öyküsü, karşılaştıkları meseleler, birbirlerini gözetmek kısmetine yapabilecekleri ve yaşamda kalma savaşları anlatılıyor. 

Filmin rejisör koltuğunda oturan James Cameron, Güncel Avatar filmi ile izleyicileri aksiyon dolu ve coşku verici bir serüven için Pandora ’nın sihirli âlemine götürecek. Filmin oyuncu kadrosunda Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, CCH Pounder, Matt Gerald, Kate Winslet, Edie Falco, Brendan Cowell ve Michelle Yeoh gibi adlar yer alıyor. Filmin senaryosunu ise James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Friedman ve Shane Salerno kaleme aldı. 

Mutlak bir film olarak görülmeyen, ayrıca 3D IMAX özelliği ile bir seyir tecrübeyi sunan “Avatar: Suyun Yolu”, 16 Aralık ’ta sinemalarda vizyona girecek. 

İçeriği Oyla

Yorum yapın