Anasayfa » Rehber » Yapay Zeka Çizim Sitesi (En Çok Kullanılan)

Yapay Zeka Çizim Sitesi (En Çok Kullanılan)

Suni akıl çizim sitesi mevzusunda sık bir biçimde sual alıyoruz. Bu içerik suni akıl çizim sitesi mevzusunda Gerçek usulün bilgisini veriyor. Süratlendirilmiş rehberle suni akıl nedir?, Suni akıl çizim uygulaması ve suni akıl resim çizdirme başlıklarında da farklı bilgiler vermektedir.

Suni akıl yalnızca iş ve sağlık sektörlerinde kullanılmıyor. Suni akıl uygulamalarıyla beraber sanat çağına da Güncel bir aydınlatma, Güncellikler ve sürprizler ortaya çıkıyor. Suni akıl uygulamaları herkes tarafından kullanılabilen bir gidişatta olduğu için bu da Güncel nesil sanatçıların ortaya çıkmasında ehemmiyetli rol oynuyor. Peki, suni akıl çizim sitesi nedir? İşte sizlere birbirinden farklı üstün suni akıl çizim uygulamaları!

Suni Akıl Çizim Sitesi

Suni Akıl Çizim Sitesi

Suni akıl uygulamaları sanat, film ve değişik yaratıcı sanayideki tüm beşeri görevleri otomatikleştirmeye müteveccih çözüm usullerini ortaya çıkartmaktadır. Şayet yaratıcı, daha evvel keşfedilmemiş bir AI projesi oluşturmak ve suni akıl çizimlerinden oluşan görüntüler elde ederek NFT satışları yapmak istiyorsanız suni akıl çizim sitelerinden yararlanın.

NightCafe

NightCafe, AI ile ilgilenen ve sanat üreteçleri mevzusunda otomatikleştirilmiş görevlerde en ünlü olan adlardan bir tanesidir. NightCafe uygulamasında birden fazla algoritma yer alır ve birden fazla alternatife yer verir. Acemi kullanıcılar için bu uygulama her ne kadar güç gözükse de alışıldığında çok kolay bir vasıtadır. NightCafe suni akıl çizim sitesinde kredi kullanımı vardır. Kredi sistemine dayalı suni akıl robotunda kredi kazanabilmek için bir çok farklı alternatif bulunur.

NightCafe uygulamasının bazı temel özellikleri alttaki gibidir:

Kreasyonların sahibi yalnızca siz olursunuz Değişik uygulamalara göre daha fazla algoritmaya sahip olursunuz İleri düzey çok rakamda hakimiyet elinizde olur NightCafe ’ye kayıt olarak kredi kazanırsınız Koleksiyonlar oluşturabilirsiniz Oluşturduğunuz fotoğrafları toplu olarak indirebilirsiniz Videolar oluşturabilirsiniz Fotoğrafınızın baskısını satabilirsiniz

DALL-E 2

Geliştiricisi OpenAI olan Dall-E 2 suni akıl robotu bir görüntü oluşturucudur. Dall-E 2 robotuyla yalnızca birkaç dakika içerisinde hakikatçi bir çok görüntüyü elde edebilirsiniz. Fantastik bir potansiyele sahip olan proje çizimler oluşturmak, mahsuller planlamak veya iş için Güncel fikirler çıkartmak için idealdir. Kolay bir arayüze sahip olan Dall – E 2 yalnızca profesyonellere müteveccih değil acemi sanatçılar içinde kullanılabilir gidişattadır.

Dall-E 2 uygulamasının bazı temel özellikleri alttaki gibidir:

Hakikatçi görüntüler oluşturabilmek İllüstrasyonlar oluşturabilmek Tasarım mahsulleri oluşturabilmek Kolay kullanıcı arayüzü Birden çok görüntü tabakasına sahip olmak

Deep Dream Generator

Türkçe ismiyle Derin Rüya Oluşturucu olan Deep Dream Generator, Aifnet ’in projesidir. En iyi AI sanat üreticileri sıralamasında ilk sıralarda yer alan suni akıl robotu hakikatçi görüntüler oluşturabilmenizde size en iyi verimi sağlar. Milyonlarca görüntüye sahip olan Deep Dream Generator daha evvelinde eğitilmiş modeliyle geniş bir asap ağına sahiptir. Kullanımı oldukça kolay olan suni akıl çizim sitesini kullanmaya başlamadan evvel uygulamaya bir fotoğraf yüklemeniz gerekir.

Deep Dream Generator uygulamasının bazı temel özellikleri alttaki gibidir:

Hakikatçi görüntüler oluşturabilmek Milyonlarca görüntüyle geniş bir eğitilmiş asap ağına sahip olmak Farklı boyama tarzlarına sahip olmak Fotoğraf kategorileri Üç ayrı tarzda çalışabilmek

Artbreeder

AI sanat üreticisi denilince uslara gelen bir değişik suni akıl robotu Artbreeder olarak öğrenilir. Görüntü niteliğini geliştirici göreviyle bizlere dayanakçı olan proje, bir görüntünün farklı varyasyonlarında görüntüler oluşturabilmenizi sağlar. Artbreeder ile manzaralar, anime figürleri, portreler ve değişik muhtelif sanat yapıtlarını tek bir çatı altında toplayarak geliştirebilirsiniz. Resimleri animasyonlu figürlere de dönüştürebilme özelliği Güncelden Artbreeder suni akıl çizim sitesindedir.

ArtBreeder uygulamasının bazı temel özellikleri alttaki gibidir:

Görüntü niteliğini iyileştirebilme Görüntünün farklı varyasyonlarını ortaya çıkartabilme Manzaralar, anime figürleri ve portreler oluşturabilme Klasörlerdeki çizimleri idareyebilme JPG ve PNG şekillerinde çalışabilme

Wombo Dream

En iyi AI sanat üreticileri listemizin sonuncu sırasında Wombo Dream yer alıyor. AI NFT yaratıcısı olarak kullanılan Wombo Dream tüm Dünya tarafından en iyi NFT oluşturucu olarak kabul edilmektedir. Wombo ile mevcut resimleri çizgi filmlere, sahte tablolara uyarlayabilirsiniz. Çok karışık bir algoritmaya sahip olan Wombo Dream suni akıl fotoğraf uygulaması muhtelif sanat tarzlarına sahiptir. Fütüristik manzaralar elde etmek için oldukça ideal suni akıl robotudur.

Wombo Dream uygulamasının bazı temel özellikleri alttaki gibidir:

Reellikten uzak tasarımlar Fiyatsız kullanım NFT oluşturabilme Resimleri çizgi filme dönüştürebilme Birden fazla sanat tarzına sahip olmak

Fotoğraf Çizen Suni Akıl

Geçen sene dans eden robotlar hayli popülarite kazanmıştı. 2023 senesinin son senelerindeyse fotoğraf çizen suni akıl robotları büyük bir ivme tuttu. Suni akıl resim çizme uygulamaları us almayan, eksantrik ve soyut farklı resimleri bize sunuyor. Google Play Store, App Store bir çok uygulama mağazasında şu anda fotoğraf çizen suni akıl uygulamaları mevcut. Her birisinin algoritması birbirinden farklı ve her birisi farklı suni akıl sanat tarzı uyguluyor. En iyi fotoğraf çizen suni akıl uygulamalarına gelin bir göz atalım.

Wombo Dream Lensa Ai Dawn Ai Dall-E 2

Fotoğraf çizen suni akıl sitesi olarak Wombo Dream çok farklı sanat tarzı ve fantastik algoritmasını bizleri afallatıyor. Wombo Dream değişik suni akıl sanat üreticilerine göre kullanımı çok daha kolay olan ve fiyatsızlık istikametinden daha fazla avantaja sahip olan uygulamadır. 34 farklı tarza sahip olan Wombo Dream suni akıl sanat üreticisi size girdiğiniz metinlerle soyut bir çok resmin fantastik sihrini sunabilir. İnsan eli sanat yapıtlarının şu süreçte sanırız bedeli azıcık düşük kalacak gibi görünüyor!

Suni Akıl Avatar Oluşturma

Sosyal medyanın en büyük deliliği Güncelliğe anında adapte olmaktır. Sosyal medyada profil resimlerinde görülebileceği üzere kullanıcılar suni akılla oluşturulmuş resimlere sahipler. Özellikle Instagram ’ın Güncel akımı olan suni akıl avatar oluşturma uygulamasında şahıslar kendini ya rönesans yarıyılından bir şahsiyete ya da süper bir kahramana dönüştürüyorlar.

Suni akıl ile avatar oluşturmak isteyen bireylerin kullanabileceği uygulama Lensa AI uygulamasıdır. Prisma LAB firmayı tarafından ortaya çıkartılan uygulama, 2018 senesinden bu yana meselesiz olarak devam etmektedir. Rus geliştirici takım tarafından çıkartılan uygulama da fiyatsız bir biçimde suni akıl desteğiyle avatarlar oluşturuyorsunuz. Yalnızca avatar oluşturmakla kalmıyor aynı zamanda oluşturduğunuz avatarları rötuşlarla yine tertip edebiliyorsunuz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın