Anasayfa » Rehber » Xiaomi Uygulama Gizleme! Nasıl Yapılır? (Kesin Yöntem)

Xiaomi Uygulama Gizleme! Nasıl Yapılır? (Kesin Yöntem)

Xiaomi uygulama saklama mevzusunda sık sual alıyoruz. Xiaomi ’nin piyasadaki en iyi uygulama mağazalarından birine sahip olduğu inkar edilemez, ancak bu müthiş olduğu anlamına gelmez! Bugün xiaomi telefonunuzu veya tabletinizi daha tesirli bir biçimde kullanmanın birkaç yolunu ele alacağız.

Konuşacağımız ilk şeylerden bir xiaomi makineleri tarafından sunulan yerleşik uygulama saklama özelliğidir. Bir Hayli birey bu özelliği zati biliyor, ancak öğrenmeyenler için olağanüstü derecede verimli olabilir! Uygulamalarınızı sadece özel bir desen veya şifre ile ulaşılabilecek biçimde saklamak için kullanabilirsiniz. Bu, ehemmiyetli bilgilerinizi gizlemenize dayanakçı olabilir. Peki Xiaomi uygulama saklama nasıl yapılır? İşte sizlere Gerçek yöntemi!

Xiaomi Uygulama Saklama! Nasıl Yapılır?

Xiaomi Uygulama Saklama

Şayet bir Xiaomi kullanıcısıysanız, muhtemelen Xiaomi uygulama saklama özelliğini duymuşsunuzdur. Bu, uygulamaları ana ekranınızdan saklamanıza imkân tanıyan Gerçekten kullanışlı bir özelliktir, böylece telefonunuzu kullanan başkaları onları bulamaz ve yanlışlıkla kullanamaz.

Xiaomi uygulama saklamak için uygulanması gereken adımlar:

Ayarlar menünüze gidin. Ek Ayarlar kısmına girin. Saklılık > Uygulama Gizle ’ye gidin. Saklamak için bir uygulamanın üzerinde sola kaydırın ve Gizle öğesine basın. Bir uygulamanın saklılığını kaldırmak için aynı harekâtı yineleyin.

Bu özellik, çocuklarınız veya telefonunuzu sık kullanan ancak teknoloji mevzusunda çok akıllı olmayan başka biri varsa çok verimlidir. Satın aldıkları tüm uygulamalar yanlışlıkla Play Store ’dan satın alınamayacağı için asla yanlışlıkla bir uygulama satın alamaz.

Xiaomi Uygulama Kilidi

Xiaomi makineniz için bir uygulama kilidi mi istiyorsunuz? Bu kolay adımlarla, yalnızca birkaç dakika içinde bir tane oluşturabilirsiniz!

İlk olarak, aygıtınızda Ayarlar uygulamasını açın ve Güvenlik > Uygulama Kilidi ’ni seçin. Bu, telefonunuzda yüklü olan tüm uygulamaların bir listesini getirecektir. Her uygulamanın yanındaki onay paketine değmeniz yeterlidir öğesine dokunun, ardından ekranın üst kısmındaki kilit sembolüne dokunun.

Ardından, gerektiğinde uygulamalarınızın kilidini açmak için kullanılacak bir pin veya desen kodu girin. Sizin için anımsaması kolay ancak başkalarının hipotez etmesi güç bir şey seçtiğinizden emin olun!

Xiaomi Uygulama Kaldırma

Şayet bir Xiaomi hayranıysanız, muhtemelen firmanın piyasadaki en iyi telefonlardan bazılarını ürettiğini öğreniyorsunuzdur. Ancak mobil tecrübenizi geliştirmeye dayanakçı olacak uygulamalar da ürettiklerini öğreniyor muydunuz?

Xiaomi ’nin uygulama kutuyu güçlü bir müzik çalar, harika bir batarya idareyicisi ve kolay kullanım gibi özellik telefonunuzun. Belki de bazı uygulamalarını zati sınadınız, ancak bunları telefonunuzdan kaldırmak için hiç zaman ayırmadınız. Şayet öyleyse, bugün size bunun ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz!

İlk olarak, Xiaomi aygıtınızdaki App Store ’u ziyaret edin ve kaldırmak istediğiniz uygulamayı bulun. Üzerine dokunun ve ‘Kaldır ’ deyin. Şimdi, bu uygulamanın kaldırılmasını onaylamak isteyip istemediğinizi soran bir açılır pencere alacaksınız. Aygıtınıza bağlı olarak ‘Kaldır ’ veya ‘Tamam ’a tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı şimdilik silme mevzusunda fikrinizi değiştirirseniz ‘İptal ’i seçip daha sonra tekerrür sınayabilirsiniz.

Macbook Uygulama Silme – Kapatma içeriğine göz atın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın