Anasayfa » Genel » WhatsApp Anket Yapma – Oylama Açma (Gerçek Yöntem)

WhatsApp Anket Yapma – Oylama Açma (Gerçek Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde WhatsApp anket yapma mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize WhatsApp oylama açma mevzusunda Gerçek yanıtı verdik. Aynı zamanda WhatsApp anket yapma, WhatsApp anket oluşturma başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Dünya ’nın en büyük iletileşme uygulamalarından bir tanesi olan WhatsApp her geçen gün kendisine Güncel bir özelliği daha dahil ederek WhatsApp kullanıcılarının daha da cümbüşlü müddet geçirmesini sağlıyor. WhatsApp ’a getirilen Güncel özelliklerden bir tanesi de WhatsApp oylama açma veya diğer bir ismiyle WhatsApp anket yapma özelliği. Peki bu özelliği nasıl kullanabiliriz? İşte sizlere tüm ayrıntılarıyla ve Gerçek yanıtıyla WhatsApp anket yapma!

WhatsApp Anket Yapma

WhatsApp Oylama Açma

Rastgele bir dost grubunuzla bulaşacaksınız fakat ne yapacağınız mevzusunda hepiniz bir fikir sahibisiniz. O halde WhatsApp anketleriyle bu meseleden kurtulabilirsiniz. En kolay ve en demokratik çözümlerden bir tanesi olan anket sistemi daha evvelinde aşinayı Telegram ’da bulunuyordu fakat artık WhatsApp uygulamasında da WhatsApp anket özelliği yer alıyor.

WhatsApp ’da anket özelliğini kullanabilmek için üçüncü parti uygulamalar veya bazı web sayfalarını kullanmanız gerekiyordu fakat artık böyle bir özelliği gerek kalmadı. WhatsApp uygulaması üzerinden de süratlice anket oluşturabilirsiniz.

WhatsApp Anket Nasıl Yapılır?

Nereye gideceğiniz, nerede akşam yemeği yiyeceğiniz veya hangi filme gideceğiniz mevzusunda tereddüt kalıyorsanız WhatsApp anketleriyle tüm meselelerinize çözüm bulabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasını açın. Rastgele bir bireyin / grubun sohbet ekranına girin. Sohbet ekranındayken ileti yazılan alanın solunda yer alan ‘ ’+ ’ ’ butonuna tıklayın. ‘ ’Anket ’ ’ sekmesine tıklayın. Sualinizi mesele ve alternatiflerinizi ilave edin.

WhatsApp Anket Nedir?

WhatsApp anket özelliği sayesinde artık ek uygulamalara gerek kalmadan WhatsApp üzerinden de anketler veya diğer bir ismiyle oylamalar oluşturabileceksiniz.

WhatsApp anket özelliğini kullanarak dostlarınızla aranızdaki tercih meselesini ortadan kaldırmayı, nereye gideceğiniz mevzusundaki tereddütlüğü, hangi filmi izleyeceğiniz gibi suallerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Demokratik bir biçimde rey verilerek oluşturulan WhatsApp anket özelliği çok kolay bir kullanıma sahiptir.

WhatsApp Anket Özelliği Nasıl Kullanılır?

WhatsApp anket özelliği nasıl kullanılır? Biçiminde internette yapılan araştırmalar için altta nasıl kullanıldığını anlatan videoyu hisseleştik. Anket özelliğini uslu telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasında kullanabilmek için videodan dayanak alabilirsiniz.

WhatsApp Anket Özelliği Yok

WhatsApp anket özelliği uslu telefonunuzda yoksa alttaki sebeplerden dolayı Güncel özellik WhatsApp uygulamanızda yer almıyor olabilir.

WhatsApp ’ı en son versiyona aktüelleyin. WhatsApp önbelleğini arının. Telefonunuzda yeteri kadar alan olduğuna bakın. Telefonunuzun saatinin Gerçek olduğuna dikkat edin. WhatsApp test kullanıcısı olup olmadığınızı Gerçeklayın. WhatsApp uygulamasını kapatın ve yine açın. WhatsApp uygulaması silin ve yine yükleyin.

WhatsApp uygulamasını son derman olarak uslu telefonunuzdan silmeniz gerekebilir. Silmeden evvel tüm iletileşmelerinizi ve WhatsApp bilgilerinizi telefonunuza yedeklemeyi unutmayın. Aksi halde telefonunuzdaki tüm konuşmalar silinebilir.

WhatsApp İleti Sesi Gelmiyor isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın