Anasayfa » Genel » Vanderhall Fiyat

Vanderhall Fiyat

Vanderhall maliyetleri kaç TL gibi sualler, Vanderhall marka araba almak isteyen bireyler tarafından sık sık sorulur. Marka özellikle basmakalıp araba tutkunları tarafından büyük bir alaka göstermektedir.

Vanderhall Maliyet

Vanderhall kapsamında mevcut olan değişik taşıt modelleri vardır. Maliyetler buna göre değişkenlik gösterir. Vanderhall Maliyet vasati olarak 55000 TL ila 94000 TL arasındadır.

Tüm taşıtlarda olduğu gibi Vanderhall ’da da kilometre ve model değiştikçe, taşıtların maliyetleri etkilenmektedir.

Vanderhall Maliyet Faktörleri Neler?

Vanderhall değişik taşıtlarda değişik maliyetler sunmaktadır. Her taşıtın özelliği değişik olduğu için Vanderhall maliyet da buna göre değişmektedir. Ancak temel özellikler şöyle görülmektedir;

Traction Control Başlatma Düğmesi Kilitli Torpido Gözü Siyah V-Tex Döşeme 2 Standart Egzoz Mat siyah 18 jant ABS ’li çift servo fren Elektrik dayanaklı servo direksiyon V – Tex sarılı direksiyon 6 vitesli otomatik şanzıman 5 Litre Gerçekdan enjekte 4 silindir turbo Mat siyah ölü, gaz ve fren pedalları Turbo şarjlı Dolaysız enjeksiyonlu Değişken vana giderekmesi teknolojisi Çift tepegöz Sıralı dört silindirli yapılandırma 136 kW / 185 HP

Her taşıtın kendine özgü değişik özellikleri de yer almaktadır.

Vanderhall Şahsileştirme Var Mı?

İnsanlar aldıkları taşıtın kendine özel olmasını, hem estetik hem de işlevsel anlamda lüzumlarını karşımasını arzu edebilir. Vanderhall, taşıt modellerinde bir ekip şahsileştirmelere ihtimal vermektedir. Değişik renk alternatifleri de bu kapsamdadır.

Ancak bu vaziyetten Vanderhall maliyet etkilenmektedir. Dolayısıyla özelleştirme alternatifleri ve bütçe hesaplaması Gerçek bir biçimde yapılmalıdır.

Vanderhall Taşıt Modelleri Neler?

Vanderhall değişik taşıt modellerine sahiptir. Resmi sitesine göre bunlar alttaki biçimde görülmektedir;

Vanderhall Venice Vanderhall Venice GT Vanderhall GTS Vanderhall Carmel Blackjack Vanderhall Carmel Vanderhall Carmel GT Vanderhall Carmel GTS Vanderhall Brawley Vanderhall Brawley GT Vanderhall Brawley GTS Vanderhall Venice Blackjack Vanderhall Edison 2

Bunların arasında Brawley acelesi pek yakında olarak etiketlenmiştir. Vanderhall Venice Blackjack ve Vanderhall Edison 2 yapımları ise sona ermiştir. Buna karşılık piyasada ikinci ellerini bulma hala muhtemeldir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın