Anasayfa » Rehber » Toshiba TV Uygulama İndirme (Kolay Yöntem)

Toshiba TV Uygulama İndirme (Kolay Yöntem)

Toshiba TV uygulama indirme konusunda sık bir şekilde soru alıyoruz. Bu içerik Toshiba TV uygulama indirme konusunda detaylı bilgilere yer veriyor. Hızlandırılmış kılavuz içeriğiyle Toshiba TV APK yükleme ve diğer başlıklarda doğru cevaplar bulabilirsiniz.

Akıllı televizyonlara istediğiniz kadar yeni uygulama yükleyebilir veya indirebilirsiniz. Uygulama kıtlığı yoktur ve akıllı TV’nize yükleyeceğiniz uygulamalar ve APK dosyaları televizyonunuzun verimliliğini, performansını arttırabilir. Akıllı TV’lerin bir çoğunda uygulamalar önceden yüklenmiş şekilde gelir. Toshiba Smart TV’de de aynı şekildedir. Fakat sorun bazı uygulamaların akıllı televizyonunuza yüklenemiyor olmasıdır. Ayrıntılı adımları kaçırmadan Toshiba TV APK yükleme kılavuzunu uygulayın.

Toshiba TV APK İndirme

Toshiba TV Uygulama İndirme

Toshiba TV’nizin hangi özelliğe sahip olduğunu iyi bilmeniz gerekir. Eğer bir Toshiba Fire Smart TV’ye sahipseniz sadece Amazon App Store’u kullanabilirsiniz. Fakat Toshiba Android Smart TV’ye sahipseniz sadece Play Store uygulamasını kullanabilirsiniz. Bir yandan da yüklemek istediğiniz APK dosyalarını televizyonunuzun yan kısmını kullanarak ta yükleyebiliyorsunuz.

Toshiba Fire Smart TV APK Yükleme:

Toshiba Fire Smart TV’nizi açın. Wi-Fi’e bağlanın. Ana ekrandan arama kutusunu kullanın. Arama kutusuna indirmek istediğiniz uygulamanın adını yazın. Uygulamayı bulun ve indirin. İndirdiğiniz uygulamayı kullanmak için Aç düğmesine basın.

Toshiba Android Smart TV APK Yükleme:

Toshiba Android Smart TV’nizi açın. Wi-Fi’e bağlanın. Uygulamalar bölümünü açın. Daha fazla uygulama al seçeneğine tıklayın. Ana ekrandan arama kutusuna gidin. İndirmek istediğiniz uygulamayı aratın ve bulun. Yükle butonuna basın. Uygulama yüklendikten sonra başlatın.

Toshiba TV’ye APK Yükleme

Toshiba TV’nize APK dosyalarını sadece uygulama mağazası üzerinden yükleme zorunluluğunuz yoktur. Yandan yükleme seçeneğini kullanarak yine APK dosyalarını Toshiba TV’ye yükleyebilirsiniz.

Toshiba TV’nizi açın. Ayarlar bölümüne girin. Güvenlik ve Kısıtlı Seçenekler sekmesine tıklayın. Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. Downloader uygulamasını Toshiba TV’nize yükleyin. İndirici uygulamasını başlatın. Yüklemek istediğiniz APK bağlantısını girin.

Toshiba TV’lerin her birisine uygulama yükleme yöntemi geçersiz olabilir. Yani uygulamaları yükleyebilmeniz için Toshiba TV’nizin işletim sistemi ve sürümü çok fazla farklılığa neden olur. Bu yüzden size en doğru ve en kolay çözüm yöntemini uygulamak daha doğru olacaktır. Bilinmeyen yerlerden ve kaynaklardan televizyonunuza APK yüklerken oldukça dikkat edin.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın