Anasayfa » Genel » “Sevda Mecburi İstikamet” 6 Ocak ’ta Sinemalarda!

“Sevda Mecburi İstikamet” 6 Ocak ’ta Sinemalarda!

Orchestra Content ’in imalini üstlendiği, 70 ’lerden 2000 ’li senelere uzanan bir yol öyküsünü anlatan “Sevda Zoraki Yön” seyirciyle buluşmak üzere gün sayıyor. Öyküsü ve oyunculuk performanslarıyla çok konuşulacak fragmanıyla dikkatleri üzerine sürükleyen film, 6 Ocak ’ta vizyona girecek.

Türkiye sinemasının en ehemmiyetli adlarından Çağan Irmak ’ın yazıp idarediği “Sevda Zoraki Yön”, seyircinin vicdanına değecek. Çağan Irmak ’ın uzun senelerdir üzerinde çalıştığı ve beyaz perdeye aktarmak istediği “Sevda Zoraki Yön”, rejisörün unutulmaz filmleri arasında yer almaya aday.

Sevda Zoraki Yön”in başrollerinde Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Kubilay Aka, Elif Ceren Balıkçı ve Günay Karacaoğlu yer alıyor. Filmin davetli oyuncu kadrosunda ise Hilmicem İntepe, Selçuk Borak, Ali Savaşçı, Nergis Öztürk ve Şebnem Sönmez gibi yıldız adlar boy gösteriyor.

Yeşilçam ’ın unutulmaz oyuncusu Sevda Aktolga da uzun seneler sonra “Sevda Zoraki Yön” filmiyle izleyici karşısına çıkacak.

Müziklerini Teoman ’ın yaptığı filmin dağıtımcılığını CJ ENM Türkiye üstleniyor.

6 Ocak ’ta vizyona girecek olan film, Türkiye ’nin yakın geçmişine uzanan güçlü hikayesi ile seyirciye unutulmaz bir tecrübe yaşatacak.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın