Anasayfa » Genel » Pubg Mobile Twitter Giriş Sorunu (Çözüm Bulundu)

Pubg Mobile Twitter Giriş Sorunu (Çözüm Bulundu)

Ziyaretçilerimizden gelen Pubg Mobile Twitter giriş meselesiyle ilgili sualin yanıtını hisseleştik. Bu içeriğimiz ziyaretçilerimizin bizlere sorduğu Pubg Mobile Twitter giriş meselesiyle ilgili olarak ayrıntılı bilgiyi sunmuş olacak. Aynı zamanda Pubg Mobile Twitter profil resmi gözükmüyor, Pubg Mobile Twitter hesabı, Pubg Mobile Twitter hesap değiştirme başlıklarında da ayrıntılı bilgi paylaşacağız.

Pubg Mobile veya PUBG oyunu fark etmeksizin bu 2 oyuna da Twitter ile girmek istediğimizde yapılan aktüellemeler sonrasında bazı giriş problemleri yaşanmaya başlandı. Son yapılan 1.6 aktüellemesiyle beraber Pubg Mobile Twitter giriş problemi ortaya çıktı ve insanlarda internette bu sualin çözümüyle ilgili olarak araştırmalar yapmaya başladı. Pubg Mobile Twitter giriş meselesiyle ilgili olarak bu içeriğimizde Gerçek yanıtı verdik.

Pubg Mobile Twitter Giriş Meseleyi

Pubg Mobile Twitter Giriş Meseleyi Neden Oluyor? 2023

Pubg Mobile oyununda yapılan farklılıklar ve tertip etmeler dolayısıyla başka bir deyişle Pubg Mobile 1.6 aktüellemesiyle beraber Twitter giriş meseleyi ortaya çıkmış oldu. PUBG Mobile takımına iletmiş olduğumuz mail ile beraber bu sualin çözümünü istedik ve altta Twitter giriş meselesine çözüm olabilecek usulleri hisseleştik.

PUBG Mobile dahil öbür tüm oyunlarda Twitter giriş meseleyi yaşıyorsanız bu mesele dolaysız reyin ile ilgili olmayabilir. Twitter tarafında yapılan aktüellemelerde oyuna Twitter ile kayıt olmanızda veya giriş yapabilmenizde mani oluyor olabilir. Bu surattan Pubg Mobile Twitter giriş meselesiyle ilgili tüm çözüm usullerini altta hisseleştik.

Twitter hesabınızı Gerçeklamadığınız için bu kusurla karşılaşıyor olabilirsiniz. PUBG Mobile oyununu son versiyonunu kullanmıyor olabilirsiniz. PUBG Mobile oyunu makinenizde aktüel olmayabilir.

Pubg Mobile Twitter Giriş Meseleyi Nedir?

Pubg Mobile ’da yaşadığınız Twitter giriş problemiyle ilgili olarak 3 değişik çözüm usulü daha bulunmaktadır. Altta paylaştığımız çözüm usullerini kullanarak reyin içerisine Twitter giriş probleminizi sonlandırabilirsiniz.

Giriş yapmak istediğiniz Twitter hesabı harici değişik bir Twitter hesabı oluşturun ve yine giriş yapmaya çalışın. Twitter hesabınızı Gerçeklayın. Değişik bir aygıt üzerinden Pubg Mobile oyununa giriş yapamadığınız Twitter hesabını kullanarak yine giriş yapmaya çalışın.

Pubg Mobile Twitter Hesabını Kaldırma

PUBG Mobile ’da kayıtlı olan Twitter hesabınızı kaldırarak Güncelden çözümü sağlayabilirsiniz. Twitter hesabınızı kaldırmak için altta paylaştığımız usulü deneyin.

PUBG Mobile hesabınıza giriş yapın. Ayarlar kısmına girin. ‘ ’Uygulamalar ve Web Siteleri ’ ’ alternatifine tıklayın. PUBG MOBİLE oyununu bulun ve ‘ ’Kaldır ’ ’ alternatifine tıklayın. ’ ’

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın