Anasayfa » Rehber » PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? (2022 Aralık)

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? (2022 Aralık)

PUBG Mobile Premium sandık ne zaman gelecek? Sorusunu sık bir şekilde alıyoruz. Bu içerikte PUBG Mobile premium sandık ne zaman gelecek? Sorusuna doğru yanıtı verdik. Hızlandırılmış kılavuz olarak paylaştığımız bu içerikte aynı zamanda PUBG Mobile premium sandık ne zaman, PUBG Mobile premium sandık nasıl kullanılır? Sorularına da doğru cevabı verdik.

PUBG Mobile’ın en gözde ve en sık şekilde takip edilen olaylarından biri olan premium sandık hakkında yeni bilgiler bu sayfada yer alıyor. Oyuncuların oyun içerisinde görevleri tamamlayarak kazandığı PUBG Mobile premium sandık özelliği şu anda kullanılamıyor. Biriktirdikleri sandıkları kullanabilmek için can atan PUBG Mobile oyuncuları PUBG Mobile premium sandık ne zaman gelecek? Merak ediyorlar. İşte sizlere doğru cevabı!

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile premium sandık etkinliği geçtiğimiz aylarda sonlandı. 2022 Aralık ayı içinde etkinliğin oyuncular için yeniden yapılması ve envanterde biriken premium sandıkların kullanıma açılması bekleniyor. Şu anki mevcut etkinlikler nedeniyle PUBG Mobile yönetimi premium sandık etkinliğini Aralık ayı için durdurmuş durumda. Yeni yapılan veya yapılacak olan etkinliklerin sonlanmasıyla birlikte premium sandık etkinliği de açılmış olacak. Premium sandıklarınızı biriktirmeye devam ediniz.

PUBG Mobile premium sandık etkinliği için net bir tarihi verebilmek ne yazık ki doğru değildir. Bir önceki etkinlik 13 Kasım 2022, Pubg Mobile 2.3 güncellemesiyle birlikte başlamış oldu. Aralık ayı için biriktirilen premium sandıkların ne zaman açılacağı belli değil fakat önümüzdeki günlerde sandıkların yeniden kullanılması ön görülmektedir. Sandıkların kullanıma açılabilmesi için mevcut etkinliklerin bitirilmesi gerekmektedir.

PUBG Mobile Premium Sandık Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile oyununa 13 Kasım 2022, 2.3 güncellemesiyle birlikte dahil edilen premium sandıkları kullanabilmek için aşağıdaki adımları takip edin:

PUBG Mobile oyununu açın. Envanter bölümüne girin. Envanterdeki premium sandıkların üzerine tıklayın. Kullan butonuna tıklayın. Kullandıktan sonra envanter bölümünüz açılacaktır. Açılan envanter bölümünden eşyaları kullanmaya başlayın.

PUBG Mobile Sandık Kuponunda Kullan Butonu Yok

Oyun içerisinde biriktirilen ve kullanıma sunulan bazı sandık kuponlarında ‘’Aç’’ veya ‘’Kullan’’ butonunun olmadığı görülüyor. Bu kuponların üzerine ‘’Aç’’ veya ‘’Kullan butonları yer almıyorsa sorun hesabınızdan kaynaklı değildir.

Sorunun nedeni:

Sandık kuponunun artık ücret karşılığında açılıyor olması Sandıkların artık öğe vermiyor olması Sandık kuponunun artık kullanılamıyor olması Etkinliğin bitmiş olmasıdır.

Pubg Mobile Hesap Çalma, Kullanıcı Adları ve Şifreleri içeriğimize göz atmayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın