Anasayfa » Rehber » Bayilik Veren Firmalar (20’den Fazla Firma)

Bayilik Veren Firmalar (20’den Fazla Firma)

Bayilik veren firmalar konusunda sık soru alıyorduk fakat piyasada birçok farklı türde franchising şirketi vardır. Bazı franchising şirketleri diğerlerinden daha iyi bilinir ve bazıları diğerlerinden daha fazla fırsat sunar. Ancak tüm franchising şirketlerinin ortak noktası, işe yaraması için zaman ve çaba harcamaya istekli olanlar için çok karlı olabilecek benzersiz bir iş modeli sunmalarıdır.

Kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız, bir franchise sizin için doğru seçenek olabilir. İşte size en iyi franchising şirketlerinden bazılarına ve sunduklarına bir göz atalım.

Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Firmalar

Franchising şirketleri, geleneksel start-up’ların tüm risklerini üstlenmeden bir işletmeye sahip olmak ve işletmek isteyenler için ideal iş modeli olarak son birkaç on yılda giderek daha popüler hale gelmiştir. Bir franchise şirketi, girişimcilere yerleşik bir ürüne, markaya ve iş sistemine erişim sağlar. Denenmemiş bir fikri piyasaya sürmenin beraberinde getirdiği belirsizliğin büyük bir kısmını ortadan kaldırdığı için franchise’ların başarı oranı sıfırdan bir iş kurmaya kıyasla çok daha yüksektir. Ayrıca, franchise şirketleri sürekli destek ve yardım sağlamalarıyla ünlüdür, böylece yeni sahipler tüm süreç boyunca kendilerini kaybolmuş hissetmezler ve bu da onlara çok daha fazla başarı şansı verir. Sonuç olarak franchising, hayallerini üzerine inşa edecekleri sağlam bir temel arayan hevesli girişimciler için cazip bir seçenektir.

Burger King McDonalds KFC Subway Arby’s Popeyes Dominos Pizza Anytime Fitness Özsüt İddia Bayiliği Köfteci Ramiz English Home Tavuk Dünyası Penti Mado İstikbal Mobilya FLO Ayakkabı RE/MAX Emlak Turkcell Vodafone Haribo Şok Shell

Bayilik Veren Marketler

Franchise marketler modern tüketicilere kolaylık, seçenek ve tasarruf sağlar. Franchise bir markette alışveriş yapmak, büyük bir kuruluşun birleşik satın alma gücünden yararlanabileceğiniz anlamına gelir ve size rekabetçi fiyatlarla birinci sınıf gıdalara ve ürünlere erişim sağlar. Ünlü markalar mağazada mevcuttur ve tüketicilere köklü, denenmiş ve güvenilir ürün seçenekleri sunar. Franchise bir mağazadan alışveriş yapmak aynı zamanda konforlu klima, kolay navigasyon ve yardımcı personel avantajlarını da beraberinde getirir.

Hızlı ve kullanışlı kasalarıyla, ister küçük bir alışveriş yapın ister toplu alım yapın, keyifli bir alışveriş deneyimi sunarken hızlı işlemler sağlarlar. Franchise marketlerin birçok müşteri için bu kadar popüler yerler haline gelmesi şaşırtıcı değil.

BİM A101 UCZ ŞOK EKO MİNİ SEÇ MARKET Getir Yemeksepeti

Franchise Ne Demek?

Franchise, bir kişi veya işletmenin mal satmasına veya hizmet sağlamasına ve başka, daha büyük bir işletmenin işletme yöntemlerini kullanmasına izin veren bir anlaşma veya lisanstır. Başka bir deyişle, bir kişinin başarı için destek ve rehberlik sunan deneyimli bir ana şirket tarafından desteklenen kendi işine sahip olma fırsatıdır.

Bir franchise sahibi olmanın avantajları arasında, başarılı bir yeni işletmeyi hızlı bir şekilde başlatmaya ve sıfırdan başlamaktan çok daha hızlı bir şekilde gelir elde etmeye başlamaya yardımcı olabilecek kanıtlanmış sistemlere, ürünlere, pazarlama stratejilerine ve eğitim programlarına erişim yer alır. Kendi işinin patronu olmak ve girişimciliğin ödüllerinden yararlanmak isteyen herkes için mükemmel bir seçenek olabilir.

Franchise Fiyatları Ne Kadar?

İnsanlar bir franchise satın almayı düşündüklerinde, fiyat genellikle en önemli hususlardan biridir. Fiyatlar sektörden sektöre büyük ölçüde değişebilir, bu nedenle her bir franchise için fiyat tablosunun farkında olmak önemlidir. Hangi franchise’ın satın alınacağı konusunda bilinçli bir karar vermek için, fiyata nelerin dahil olduğunu ve bir iş kurmak ve yürütmekle ilgili diğer masrafların neler olacağını anlamak gerekir. Buna ek olarak potansiyel franchise sahipleri, yerel yönetim tarafından verilen fiyat artışlarıyla ilgili politikaları kontrol etmeli ve anlamalıdır.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın