Anasayfa » Genel » “Prestij Meselesi” Filminden İlk Resmi Afiş!

“Prestij Meselesi” Filminden İlk Resmi Afiş!

Mahsun Kırmızıgül ’şöhret 3 Şubat ’ta vizyona girecek olan Güncel filmi “Prestij Sorunu”nin afişi yayınlandı. Filmin afiş tasarımını suratlarca Hollywood filminin afiş tasarımını yapan Emrah Yücel üstlendi.

Afiş, “Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül ’den Asıl Bir Umut Öyküsü” temasıyla yayımlandı. “Prestij Sorunu” Mahsun Kırmızıgül Mahmut Kırmızıgül, Özcan Deniz Onur Koruyan ve Haluk Levent’in Ali Erkin şöhret basamaklarını tırmanışını mevzu edinecek.

Yüksek bütçeli filmin oyuncu kadrosunda; Engin Hepileri, Eser Yenenler, Aslıhan Güner, Biran Damla Yılmaz, Şebnem Bozoklu, Melisa Döngel, Mahmut Kırmızıgül, Onur Koruyan, Ali Erkin Acır, Ece Yaşar, Ali Sürmeli, Bülent Emrah Parlak, Celil Nalçakan, Erdal Özyağcılar, Erkan Petekkaya, Levent Sülün, Melek Baykal, Meral Çetinkaya, Murat Han, Necmi Yapıcı, Defne Samyeli, Barış Murat Yağcı, Nursel Köse ve Zafer Ergin gibi ünlü adlar yer alıyor. 

3 Şubat ’ta vizyona girecek olan “Prestij Sorunu”nin senaryoculuğunu ve rejisörlüğünü Mahsun Kırmızıgül; üretimciliğini ise Murat Tokat üstleniyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın