Anasayfa » Rehber » Payoneer Güvenilir Mi? Nedir, Para Çekme, Hesap Açma

Payoneer Güvenilir Mi? Nedir, Para Çekme, Hesap Açma

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Payoneer güvenilir mi? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Payoneer güvenilir mi? Sorusuna Gerçek cevabı verdik. Aynı zamanda Payoneer nedir, Payoneer hesap açma, Payoneer para çekme başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Dünya ’nın yakından takip ettiği ödeme sistemi kuruluşlarından bir tanesi olan Payoneer alıcı ile satıcı arasında güvenilirlik oluşturarak komisyon halinde hizmet sunan bir platformdur. Amerika ’da çok sık bir şekilde kullanıma olan Payoneer uygulamasının asıl amacı işletmelerin alacağı ve vereceği ödemeleri beklentilerin üzerinde karşılayarak hizmet sunabilmekten geçer. Peki, Payoneer güvenilir mi? Veya Payoneer Nedir? İşte sizlere farklı başlıklarda Payoneer hakkında Gerçek cevaplar!

Payoneer Para Çekme

Payoneer Nedir?

Payoneer, 200 ’den fazla ülkede aktif bir şekilde faaliyetlerini devam ettiren ve işletmelere ödemeleri konusunda hız kazandıran bir platformdur. Yurtdışındaki ödemelerini hızlıca alabilmek ve bu tür işlemleri pratik hale getirebilmek için Dünya çapında Payoneer uygulamasının kullanımı çok fazladır.

Payoneer tüm uygulama kullanıcılarına hızlı, esnek, güvenli ve düşük maliyetli çözümler sunabilmeyi amaçlar. Amerika merkezli bir finansal hizmetler şirketi olan Payoneer kullanıcılarına çevrimiçi para transferi sağlayarak hız kazandırmış olur. Yüz binlerce küçük işletmecinin destekçisi olan ve pazaryerinde çok sık bir şekilde kullanılan Payoneer alt yapısı ödeme sistemlerinin yanı sıra aynı zamanda işletme sermayesi, vergi çözümleri ve risk yönetimi gibi ek hizmetlere sahiptir.

Payoneer, 150 ’den fazla yerel para birimini desteklemektedir. Oldukça büyük bir popülariteye sahip olan uygulama Türkiye ’de de aynı şekilde PayPal ’ın kullanıma kapatılmasıyla birlikte rağbet görmektedir.

Payoneer Güvenilir Mi?

Payoneer sağlamış olduğu avantajlar ve Dünya çapındaki markalaşmış ismiyle kullanıcılarına güvenilir bir şekilde hizmet sunma taraftarıdır. Büyük bir güvenlik eklentisine sahip olan uygulama kullanıcılarının gizliliği ve ödemelerindeki sorunları en aza indirebilmek için amansız çaba harcar. Dünya ’nın en çok kullanılan uygulamaları arasında yer alan ödeme sistemi Payoneer, Mastercard güvencesi altındadır.

Payoneer Hesap Açma

Payoneer ’de hesap açmak ve hemen kullanmaya başlamak tamamen ücretsiz. Payoneer ’in resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra aşağıda yazılı adımları takip edin.

Payoneer.com internet sitesine giriş yapın. Sağ üstte yer alan Register butonuna basın. İhtiyacınız olan hesap türünü seçin. Aylık kazancınızı seçin. Kayıt ol butonuna basın. Açılan sayfada yer alan tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurun. Next butonuna basın.

İşte hepsi bu kadar. Adımları Gerçek ve eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra artık sizin de ücretsiz Payoneer hesabınız olacaktır. Şimdi dilediğiniz her yerden ve Dünya ’nın 4 bir yanındaki tüm insanlardan ödemelerinizi alabilirsiniz.

Payoneer Para Çekme Sorunu

Payoneer uygulamasını kullanarak dünyanın dört bir yanından ödemeler alabilirsiniz. Fakat ödemelerinizi aldıktan sonra banka hesabınıza paranızı çekmek istediğinizde uygulama sizden ek ücretler tahsil edecektir. Payoneer uygulamasının tahsilat ve komisyon ücretleri aşağıdaki gibidir.

Payoneer Komisyon Oranı

Payoneer kartı etkinleştirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Kartınızı Güncelsiyle değiştirmek isterseniz 12.95 $ ücret ödemeniz gerekir. Ve Güncel kartınızla birlikte hesabınızdan Payoneer hesap işletim ücreti adı altında 29.95 $ tahsil eder.

Payoneer ATM Para Çekme

Payoneer karta sahipseniz ATM üzerinden para çekmek için her bir para çekme işleminde 3.15 dolar kesinti yapılır. Eğer para çekme işleminiz reddedilirse 1 dolar kesinti, ATM üzerinden bakiye sorgulama yaparsanız 1 dolar kesintiyle karşılaşırsınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın