Anasayfa » Rehber » Oyuncak Makinesi Hilesi (Güncel Gerçek Yöntem)

Oyuncak Makinesi Hilesi (Güncel Gerçek Yöntem)

Oyuncak makinesi hilesi konusunda sık soru alıyorduk. Oyuncak bir makineyle oynarken hile yapmak çok kolaydır! Sadece düğmeye basın ve sadece bir saniye boyunca belirli bir konumda tutun. Paranızın yuvaya yerleştirildiğini düşünecek ve oyuncağınızı tükürecektir! Kendiniz deneyin ve arkadaşlarınızı şaşırtın!

Oyun makinesi oynamanın en iyi yolu, her fırsatta hile yapma bilgisini kullanmaktır! Bu makale hangi hilelerin olduğunu ve nasıl çalıştıklarını açıklayacaktır. Oyuncak makinesi oynarken ve büyük ödüller kazanırken iyi eğlenceler! Önce en çılgın fikirle başlayalım: İçinde hassas elektronik parçalar olmayan (yüzük fırlatmak gibi) metal herhangi bir şeyi alabileceğiniz bir mıknatıs kullanmayı deneyin. Oyuncak makinesi hilesi veya oyuncak makinesi kandırma yolları arıyorsanız detaylı olarak yardımcı olacağız.

Oyuncak Makinesi Hilesi

Oyuncak Makinesi Hilesi

Kazanmak için ipuçları sunan ve aynı anda birden fazla jeton kullanmak veya makineyi belirli bir şekilde eğmek gibi oyuncak makinesini kendi avantajınıza kullanmak için stratejiler öneren birçok web sitesi vardır. Birçok kişi bu yöntemlere yemin ediyor ve mükemmel çalıştıklarını iddia ediyor. Peki, oyuncak makinesi hilesi nasıl yapılır? İşte sizlere birkaç oyuncak makinesi hilesi ve oyun makinesi bug!

Mağazada çalışan biriyle, örneğin bir çalışanla veya hatta mağaza sahibiyle bir ilişki kurmaya çalışın. Onlara karşı arkadaş canlısıysanız ve sizi sevip güveniyorlarsa, bazen nasıl kazanacağınız konusunda size ipuçları verebilirler. Ancak, şu anda var olan güvenlik önlemleri nedeniyle bu her zaman mümkün değildir. Bir başka seçenek de oyuncağınızın erken düşmesine neden olacak bir tür nesneyi makineye yerleştirmektir. Örneğin, oyuncağınızın oturduğu yerde boş bir alan varsa, bu alana bozuk para veya başka bir küçük nesne gibi bir şey koyun ve oyuncağınızla birlikte çıkmasını bekleyin. Makinenin hareketli parçalarından birine, çalışmasını bir şekilde engelleyecek bir nesne yerleştir. Oyuncağınız aşağı yukarı hareket eden bir kol üzerindeyse, bu kolun üzerine kağıt parçası gibi bir şey yerleştirin, böylece yukarı çıktığında nesne yakalanır ve aşağı inmesini engeller. Mıknatıs kullanabilirsiniz. Makineyi bozuk para yerleştirildiğini düşünmesi için kandırmak amacıyla bozuk para yuvasına bir şey sıkıştırmaktır.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin, dikkatli olmayı ve oyuncak makinesine zarar vermemeye veya tahrip etmemeye çalışmayı unutmayın.

Oyuncak Makinesi Bugları

Oyuncak makinesinin nasıl aldatılacağı hem çocuklar hem de yetişkinler arasında popüler bir tartışma konusudur. Makineden daha fazla oyuncak almak için kullanılabilecek birçok farklı yöntem vardır, ancak bazıları diğerlerinden çok daha etkilidir.

Oyuncak makinesini kandırmak için en sık kullanılan yöntemlerden biri kaldıraç kullanmaktır. Oyuncağınızı yerleştirmeden önce dağıtıcının önüne bir veya daha fazla bozuk para koyarak, düğmeye bastığınızda genellikle ekstra oyuncaklar alırsınız. Bu yöntem işe yarar çünkü mekanizmada bir dengesizlik hissi yaratarak orijinal seçiminizle birlikte bonus öğeleri de serbest bırakmasına neden olur. Sensörü bozuk para attığınızı düşünmesi için kandırmak üzere bir mıknatıs veya başka bir manyetik nesne kullanmaktır. Diğer bir yöntem ise oyuncak makinesinin tepesine kadar uzanabilecek uzunlukta bir ip veya tel kullanmaktır; böylece Gerçek bir ödül olarak kaydedilmeden bir ödülü aşağıya bırakabilirsiniz.

Bu yöntemlerden hiçbiri sizin için işe yaramazsa, ataç gibi keskin bir şey kullanmayı deneyin veya dikiş iğnesini makinenin altındaki sensörden geçirin. Bu, tüm mekanizmalarını tetiklemesi için onu kandırabilir ve istediğiniz ödülle sonuçlanabilir.

Google Mayın Tarlası Oyunu Oyna içeriğimize göz atın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın