Anasayfa » Genel » Müge Anlı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Müge Anlı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Müge Anlı, yaklaşık 14 senedir ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla milyonların gönlünde taht kurmuştur. Kariyeri kadar aşk hayatı ile de her zaman ön planda kalan Müge Anlı, geçtiğimiz Haziran ayında hayatını İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birleştirmiştir.

Müge Anlı Kimdir?
Müge Anlı Saç Rengi
Müge Anlı Göz Rengi
Müge Anlı Burcu
Müge Anlı Boyu
Müge Anlı Kilosu
Müge Anlı Evli Mi?
Müge Anlı Nerelidir?

Müge Anlı, ilk olarak 2006 yılında Kanal 6 ekranlarında yayınlanan Top Secret programı ile kariyerine adım attıktan sonra Dobra Dobra, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Mektubunuz Var ve Güven Bana programlarında da sunuculuk yapmıştır.  

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Sunucu ve gazeteci olan Müge Anlı, ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaktadır. Babasının adı İhsan Anlı olan Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi‘nden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi‘nde hukuk üzerine Gerçekleştirmiştir.

Televizyonculuk kariyerine Kanal 6 ekranlarında Top Secret programıyla start veren Müge Anlı, magazin sunuculuğu olarak da Kanal D ve ATV gibi kanallarda ekranlardaki yerini aldı. 2006 ila 2008 yılları arasında o dönemin en ünlü magazincileri Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D ekranlarındaki Dobra Dobra programında sunuculuk deneyimi kazandı.

Müge Anlı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Uzun yıllar boyunca Vatan Gazetesi magazin müdürlüğü görevinde bulunan Müge Anlı, 2008 senesinde Dobra Dobra programından ayrılarak ATV ekranlarında en çok izlenen yapımlardan Müge Anlı ile Tatlı Sert‘in başlangıcını Gerçekleştirdi. Program içerisinde kaybettiği yakınlarını bulmak isteyenlerden gizli saklı kalan cinayetlere kadar pek çok konuyu gündemde tutan Anlı, 2010 senesinde de daha önceden Sinan Çetin‘in Gerçekleştirdiği Film Gibi adlı programı da aynı formatta ekranlara kazandırdı.

Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı program ile de en çok izlenen yapımlardan birine imza atan ünlü sunucu, yaşanılan olaylardan dolayı yakınlarını bir türlü göremeyen kişileri stüdyoda konuk etti. 2016 yılında ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilinde iken yine ATV ekranlarında yayınlanan Güven Bana programının altına imzasını attı.

Müge Anlı ilk evliliğini 1999 yılında Burhan Akdağ ile Gerçekleştirdi. Bu evlilikten Lidya adında bir kız çocuğu olan Anlı, tam 9 sene sonra 2008 yılında Akdağ’dan boşandı. 20 Haziran 2023 tarihinde Müge Anlı ile Tatlı Sert programı esnasında canlı yayında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini milyonlara duyuran Müge Anlı’nın düğünü 25 Haziran 2023’de Gerçekleşti.

Müge Anlı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? - Resim : 2

49 yaşında olan Müge Anlı, Instagram’da 2.3 milyon takipçili @mugeanliofficial hesabını kullanmaktadır.

Müge Anlı Saç Rengi Nedir?

Müge Anl’ının saç rengi koyu sarıdır.

Müge Anlı Göz Rengi Nedir?

Müge Anlı’nın göz rengi kahverengidir.

Müge Anlı Burcu Nedir?

Müge Anlı’nın burcu Yay‘dır.

Müge Anlı Boyu Kaçtır?

Müge Anlı’nın boyu 1.64‘tür

Müge Anlı Kilosu Kaçtır?

Müge Anlı’nın kilosu 55‘tir.

Müge Anlı Evli Mi?

Müge Anlı, İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlidir.

Müge Anlı Nerelidir?

Müge Anlı aslen İstanbulludur.

İçeriği Oyla

Yorum yapın