Anasayfa » Genel » Michael Jackson Biyografisinde Başrol Belli Oldu!

Michael Jackson Biyografisinde Başrol Belli Oldu!

Pop ’un Kralı Michael Jackson ’ın hayatını anlatacak olan filmde ünlü sanatçıya yeğeni Jaafar Jackson hayat verecek!

Antoine Fuqua’nın rejisör koltuğunda oturduğu Michael Jackson yaşam öyküsünde ünlü sanatçıyı kimin canlandıracağı belirli oldu. Filmde Jackson ’a, 26 yaşındaki yeğeni Jaafar Jackson hayat verecek. Film, müzik tarihinin en galibiyetli sanatçılarından biri olan Michael Jackson ’ın yükseliş öyküsüne odaklanacak. Jaafar Jackson, Jackson kardeşlerden Jermaine Jackson’ın oğlu ve kendisi de şarkıcı-söz yazarı.

Rejisör Fuqua, Instagram hesabında bir resim paylaştı ve Jaafar’ın, filmde başrol olacağını duyurdu Alakalı resmi altta göreöğrenirsiniz. Senaryosunu John Logan’ın yazdığı filmin ismi şimdilik “Michael” olarak açıklandı. Filmin üretimciliğini “Bohemian Rhapsody”den andıracağımız Graham King ile Michael Jackson’ın mirasını yürüten John Branca ve John McClain üstlenecek.

Michael Jackson’ın hayatındaki müzakereli hadiseler de ele alınacak

Yaşam Öykünün sonunda fazla yumuşatılmış olacağına inananan bir hayli şahıs olsa da, muhtemelen vaziyet böyle olmayacak. İçeriden gelen bilgilere göre film, 2009’daki vefatına kadar ve sonrasında ortaya atılan pedofili yargılamalarına Gerçekdan değinecek. On seneden fazla bir vakit geçmesine karşın bir hayli şahıs, Jackson’ın hayatı hakkındaki reelin hala büyük miktarda bir sis perdesinin arkasında gizli olduğuna inanıyor. Onlar için filmin bu meseleleri ele alması netlikle alakalı çekici olacak.

Kaynak

İçeriği Oyla

Yorum yapın