Anasayfa » Türkiye » Merkez Efendi Türbesi Nerede Nasıl Giderim

Merkez Efendi Türbesi Nerede Nasıl Giderim

Merkez Efendi Türbesi Nerede, Merkez Efendi Türbesi Nasıl Giderim? Biçiminde soruları olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Merkez Efendi Türbesi Nerede

Merkez Efendi Türbesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Merkezefendi, 34015 Zeytinburnu/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Merkez Efendi Türbesi Adresi: Merkezefendi, 34015 Zeytinburnu/İstanbul

Merkez Efendi Türbesi Nasıl Giderim

Merkez Efendi Türbesi gidilir, Merkez Efendi Türbesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Merkez Efendi Türbesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Gerçek biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

48A Köprübaşı Mahallesi 50K Kazlıçeşme Marmaray 85C Kazlıçeşme Marmaray 93 Eminönü 93C Beyazıt 93M Mecidiyeköy Avm 93T Zeytinburnu 85C F.S.M.Erkek Talebe / Esenler Metro İstikameti AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME Avcılar – Söğütlüçeşme AVCILAR – ZINCIRLIKUYU Avcılar – Zincirlikuyu BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME Beylikdüzü – Söğütlüçeşme BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU Beylikdüzü – Zincirlikuyu CEVIZLIBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME Cevizlibağ – Söğütlüçeşme 76D Bahçeşehir / Son Durak İstikameti 97 15 Temmuz Mah. A.S.M. / Güneşli Alan İstikameti 500T Şifa Sondurak / Sondurak İstikameti 31 Güncelkapı Faallik Alanı 32A Beyazıt 33 Giyimkent 33B Esenler Bilim Parkı

Merkez Efendi Türbesi En Yakın Otobüs Durakları

Mevlanakapı / Topkapı İstikameti 5 dk yürüme Topkapı 10 dk yürüme Panorama 1453 / Şirinevler İstikameti 12 dk yürüme Halk Caddesi 12 dk yürüme Halk Caddesi / Aksaray İstikameti 12 dk yürüme Topkapı Panorama 1453 / Sırınevler İstikameti 13 dk yürüme Merkez Efendi Türbesi Nerede Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın