Anasayfa » Genel » Mask Network nedir?

Mask Network nedir?

MASK Coin, Twitter ve Facebook kullanıcılarının Web 3.0 niteliklerini kullanabilmesini sağlar. Mask Coin, Mask Network platformunun yerel kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Bu çerçevede, en değerli kripto birimleri arasında yer alan Mask Network’ün ne oldu merakla araştırılıyor. Peki, Mask Network nedir? Detaylar haberimizde… 

Mask Network nedir?

MASK NETWORK NEDİR?

MASK Coin, Twitter ve Facebook kullanıcılarının Web 3.0 niteliklerini kullanabilmesini sağlar. Mask Coin, Mask Network platformunun yerel kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Mask coinin piyasaya sürülmesindeki amaç NFT’leri (değiştirilemez tokenlar) veya merkezi olmayan depolama alanlarını satın almaktır. Bu coin, ERC20 tabanlıdır. Öte yandan MASK Coin, Mask Network’te ödül dağıtımı amacıyla da kullanılır.

Mask Coin projesinin hedefi Web 2.0 ile Web 3.0 arasında köprü üzerinde çalışan kripto para ortaya koymaktır. Projenin ortaya sunmayı amaçladığı özelliklerden birisi de Mask Network kullanıcılarının sosyal ağlardan ayrılmasına gerek olmadan merkeziyetsiz borsalara geçiş yapma fırsatını sunmaktır. Böylece al-sat işlemleri daha hızlı gerçekleşebilir. Projeye ilişkin bilgilerin devamı için https://mask.io/ adresine gidebilirsiniz.

Mask coine ilişkin yapılan yorumlarda en çok şifreleme özelliği konuşuluyor. Mask coin ödemesi karşılığında, sosyal medyada birbiriyle konuşan ikili sohbeti özel bir şifre altına alabiliyor.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın