Anasayfa » Genel » Elrond Egold (EGLD) nedir?

Elrond Egold (EGLD) nedir?

Elrond, parçalama kullanarak son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan bir blok zinciri protokolüdür. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve Nesnelerin İnterneti’ni içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor. Peki, Elrond Egold (EGLD) nedir? Detaylar haberimizde… 

Elrond Egold (EGLD) nedir?

ELROND EGOLD (EGLD) NEDİR?

Elrond, parçalama kullanarak son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan bir blok zinciri protokolüdür. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve Nesnelerin İnterneti’ni içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor . Onun akıllı sözleşmeler yürütme platformu 15,000 saniyede işlemler, altı saniyelik gecikme ve bir $ 0.001 işlem maliyetinin bildirildi yeteneğine sahiptir.

Blok zinciri, ağ ücretlerini ödemek, bahis yapmak ve doğrulayıcıları ödüllendirmek için kullanılan eGold veya EGLD olarak bilinen yerel bir tokene sahiptir .

Elrond ilk olarak Ağustos 2019’da duyuruldu ve ana ağı Temmuz 2020’de yayına girdi .

ELROND EGOLD (EGLD) NEREDEN ALINIR?

EGLD, Binance , OKEx , Bitfinex ve BitMax gibi kripto para borsalarından satın alınabilir . Böyle ABD doları ve Endonezya rupiahının olarak fiat para birimleri karşısında takas olabilir, örneğin cryptocurrencies Bitcoin (BTC) ve Binance Para (BNB) ve stablecoins gibi Tether (USDT) ve Binance USD (BUSD). Hem spot hem de türev piyasalarda alınıp satılabilir.

 

 

 

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın