Anasayfa » Genel » Instagram Birlikte Reels İzleme (Geniş Anlatım)

Instagram Birlikte Reels İzleme (Geniş Anlatım)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Instagram beraber reels izleme mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Instagram beraber reels izleme mevzusunda Gerçek yöntemi hisseleştik. Aynı zamanda Instagram beraber reels izleme kapatma, Instagram beraber reels paylaşma, Instagram reels aynı anda izleme başlıklarında da değişik bilgiler hisseleştik.

Instagram günümüzün en popüler ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olarak ilk sıralarda yer almaktadır. Instagram uygulamasını telefonunuza indirip kayıt olduktan sonra karşınıza uygulama içerisinde zaman geçirebileceğiniz, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir çok etkinlik yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de Instagram reels olarak öğrenilir. Reels ile sizde dostlarınızla, etrafınızla veya sevgilinizle beraber reels izleyebilirsiniz. Peki, nasıl? İşte sizlere Instagram beraber reels izleme yöntemi!

Instagram Beraber Reels İzleme

Instagram Beraber Reels İzleme

Instagram sık bir biçimde kullanıcılarını eğlendirebilmek ve uygulama içerisinde daha fazla zaman geçirebilmelerine imkân sağlayan özellikler dahil ediyor. Instagram ’ın Güncel özelliklerinden bir tanesi olan Instagram ‘ ’Beraber izle ’ ’ özelliğini bu içeriğimizde tanıyacağız.

Instagram Beraber izle özelliğini kullanabilmek için alttaki adımları takip edin:

Instagram uygulamasını açın. Keşfet kısmına girin. Keşfet kısmındaki rastgele bir Reels videosunu açın ve dostunuza gönderin. Dostunuza yolladıktan sonra iletiler kısmına girin ve reels ’i yolladığınız dostunuzu bulun. Reels yolladığınız dostunuzun iletisine girin ve yolladığınız Reels ’e ikinizde aynı anda tıklayın.

 Bu yöntem sayesinde Instagram reels videolarını dostlarınızla, sevgilinizle veya öteki ortak etrafınızla birlikte izleyebilirsiniz. İletiyi isterseniz katılmış olduğunuz Instagram grubuna da yollayabilirsiniz. Şayet yolladığınız gruptaki reels ’leri başkaları ile aynı anda izlemeye başlarsanız otomatik olarak ‘ ’Beraber izle ’ ’ özelliği etkin olmuş olacaktır.

Instagram Beraber Reels Paylaşma Yöntemi

YENİ YÖNTEM: Instagram ’da beraber reels özelliğini kullanamıyorsanız Instagram hareket gidişatınızı sarih gidişata getirmeniz gerekmektedir. Instagram hareket gidişatını açmak alttaki adımları takip edin:

Instagram uygulamasını açın. Sağ altta yer alan profil sekmesine tıklayın. Saklılık ve Güvenlik sekmesine girin. Hareket Gidişatını Göster ’in yanındaki butonu sarih hale getirin.

Instagram Beraber İzle Özelliği Yok

Instagram ’ın Güncel özelliklerinden bir tanesi olan Instagram beraber izle özelliği veya öteki ismiyle Instagram beraber reels izleme özelliği uslu telefonunuzda yoksa alttaki yöntemleri uygulayarak çözüm yolunu bulabilirsiniz.

Instagram uygulamasını en son versiyona aktüelleyin. Instagram uygulamasının ön hafızasını arının. Instagram hesabınızdan çıkış yapın ve tekerrür girin. Instagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve yine yükleyin. Uslu telefonunuzun saatinin Gerçek olduğundan emin olun. Instagram uygulamasının beraber izle özelliği bulunduğunuz bölgede kullanılmıyor olabilir.

Instagram ’da dostlarınızla beraber reels izlemek istiyorsanız fakat bu özellik Instagram uygulamasında yer almıyorsa yapabileceklerinizi yukarıyada sizlerle hisseleştik. Şayet tüm çözüm yöntemlerini uyguladıysanız Instagram Güncel özellik olan beraber izle özelliğini veya beraber reels izleme özelliğini sizin hesabınıza henüz dahil etmemiş olabilir.

Instagram Beraber Reels İzleme Nedir?

Instagram sık bir biçimde Instagram kullanıcılarına Güncel özellikler sunarak uygulama içerisindeki etkinliğin ve cümbüşün çoğalmasını istiyor. Instagram ’a getirilen son özelliklerden bir tanesi olan Instagram Beraber İzle özelliğiyse Instagram ’da takipçiniz olan veya iletileştiğiniz şahıslar ile beraber Instagram videolarını, reelslerini birlikte izleyebilmenize imkân sağlıyor. Şayet gülünç bir akşam geçirmek istiyorsanız takipçilerinizi beraber reels izleme özelliğiyle güldürmeyi sınayabilirsiniz.

Instagram Anekdot Misalleri Prime Yarıyılı Ne Demek? Discord Active Developer Nasıl Alınır? 

Başlıklarımıza da göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın