Anasayfa » Rehber » Fotoğrafı Animeye Çevirme (En Çok Kullanılan)

Fotoğrafı Animeye Çevirme (En Çok Kullanılan)

Resmi animeye çevirme mevzusunda sık bir biçimde sual alıyoruz. Anime deliliği her geçen gün giderek çoğalıyor. Gençler ve özellikle Güncel nesil anime mevzusunda daha duyarlı, daha saydam ve bu cins dizi / filmlere müteveccih aksiyonları alıyorlar. İnternette de anime dair bir çok Güncel bilgi ve özelliği keşfedebiliyorsunuz. Bir resminiz varsa ve bu resmi animeye çevirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz uygulama ve birden fazladır.

Teknoloji her geçen gün giderek büyüyor ve web siteleri işlevlerini geliştirmeye devam ediyor. Mevcut resminizi isterseniz animeye isterseniz de bir hayvan cinsine çevirebiliyorsunuz. Resimleriniz üzerinde natürel bir biçimde yapacağınız oynamalar ve farklılıklar sayesinde kendinizi çok daha tatlı, çok daha hoş veya yakışıklı gösterebilirsiniz.  Peki, resmi animeye çevirme siteleri hangileridir? İşte sizlere Gerçek yanıtı…

Resmi Animeye Çevirme

Bir resminiz varsa ve bu resmi en iyi anime kişiliklerine çevirmek istiyorsanız bu muhteşem uygulama / siteyi kullanın. Paylaştığımız web sitesi yüksek çözünürlüğe sahip bir biçimde resimlerinizi animeye çevirecek ve yüksek memnuniyete sahip bir sitedir. Şu anda resmi animeye çeviren uygulama olarak AnimeGAN V2 popülerdir. Lakin bu cins uygulamaları telefonunuza indirmek yerine tek bir tıkla site üzerinden resimlerinizi anime kişiliklerine çevirebilirsiniz. 3 farklı en çok kullanılan resmi anime yapma sitesi hisseleştik.

resmi animeye çeviren site resmi animeye çeviren site

Resim Anime Yapma Sitesi

Instagram ve değişik uygulamalarda bugünlerde çok popüler olan Güncel bir akım var. Bu akım, profil resimlerini anime kişiliklerine çevirmekten geçiyor. Resmi anime yapma sitesi olarak karşınıza bir çok farklı site çıkacaktır fakat önerdiğimiz uygulama hem resimlerinizi anime kişiliğine çevirme de hem de çoğaldırılmış reelle mükemmel, hakikatçi resimler oluşturabilmenizi sağlayacaktır. Selfie 2 Anime sitesi üzerinden 4 milyondan fazla Selfie ve resim anime kişiliğine dönüştürüldü. Peki, resmimizi anime kişiliğine çevirmek için Selfie2 ’yi nasıl kullanabiliriz? İşte altta resim anime yapma sitesinin kullanım adımları!

Selfie2 Anime Sitesine Git

Selfie2 Anime Nasıl Kullanılır?

Selfie2 internet sitesine giriş yapın. Boş alana resminizi yükleyin. Yükleme operasyonunun bitmesini bekleyin. Yükleme harekâtı bittikten sonra resmi makinenize kaydolun.

Resmi Animeye Çeviren Site Adresi

Saniyeler içerisinde resimlerinizi daha evvel hiçbir yerde görmediğiniz ve kendinizin en iyi anime haline çevirmek istiyorsanız Anime Filter internet sitesini kullanabilirsiniz.

Anime Filter Sitesine Git!

Anime Filter Nasıl Kullanılır?

Anime filter internet sitesine giriş yapın. Boş alana resminizi yükleyin. Yükleme harekâtını takip edin. Yükleme harekâtı bittikten sonra resmi kaydolun.

Resimler Nasıl Kaydolunur?

Resmi kaydolmak için yükleme harekâtı biten resmin üzerine sağ tıklayın. Açılan sekmeden ‘ ’Resmi farklı kaydol ’ ’ alternatifine tıklayın. Kaydolmak istediğiniz yolu seçin ve kaydol butonuna basın.

Resmi Animeye Çeviren Uygulama

Web siteleri haricinde kullanabileceğiniz resmi animeye çevirme uygulamaları da bulunmaktadır. Bu uygulamalar Güncelden fiyatsız bir biçimde çalışır ve size binlerce alternatifli anime görüntüsü oluştururlar.

Anime GAN Sitesine Git!

Anime GAN Nasıl Kullanılır?

Anime GAN internet sitesine giriş yapın. ‘ ’Upload an image ’ ’ yazan kısımdan resminizi yükleyin. Ebat tercihi yapın. Sayfanın altında yer alan ‘ ’Generate ’ ’ butonuna basın. Oluşan görüntüyü sağ tıklayarak masaüstü bilgisayarınıza kaydolun.

Resmi Animasyona Çevirme

Bir resmi animeye dönüştürmek hakikatinde oldukça kolay! Tek yapmanız gereken Photoshop veya GIMP gibi yazılımları kullanarak resminizin daha karikatürize görünmesini sağlamak.

İlk adım, görüntünüzün doygunluğunu eksiltmektir, bu da görüntüye daha “posterleştirilmiş” veya çizgi roman stili bir his vermeye destekçi olacaktır. Bunu Photoshop ya da GIMP ’te “Renk Doygunluğu” alternatifini seçip takribî %50 ’ye düşürerek yapabilirsiniz. Ardından, renklerin daha parlak ve canlı olması için görüntünüzün seviyelerini ayarlamak isteyeceksiniz. Bu operasyon Photoshop ’un “Seviye Ayarlama” taşıtı ya da GIMP ’in “Nitrojen Düzenleme” taşıtı kullanılarak yapılabilir. Bu araçlarlagörüntünüzden memnun kalana kadar kaydırıcıları çekmeniz yeterlidir!

Son olarak, farklı filtreler ve kaplamalarla sınamalar yaparak görüntünüze son rötuşları ilave edebilirsiniz. Bazı iyi alternatifler “taslak” filtreleri veya suluboya ya da kağıt gibi dokulardır. Görüntünüze elle çizilmiş hissi vermek için dahi filtreler kullanabilirsiniz.

Resme Anime Efekti Nasıl Verilir?

Resme anime efekti verme son günlerin en popüler hadiselerinden bir tanesidir. Suni aklın giderek kullanımının çoğalmasıyla beraber hakikat üstü resimler oluşturmak ve değişik insanlarla bu resimleri paylaşmak hayli popülarite olan bir gidişat. Resme anime efekti vermek için kullanabileceğiniz uygulamalar listesini sizlere altta hisseleştik. Paylaşılan uygulamaları Google Play Store veya App Store üzerinden uslu telefonunuza indirerek süratli bir biçimde resimlerinizi animeye çevirebilirsiniz.

LensaAi Avatar DawnAi Avatar

Uygulamaları indirmek ve kullanmak tamamen fiyatsızdır. Fakat daha fazla anime resmi oluşturmak için uygulamaların fiyatlı versiyonunu satın almanız gerekir. Uygulamalar genelde size günlük 5 veya 10 adet resme anime efekti vermenizi sağlar.

Chat GPT Nedir? Nasıl Kullanılır? ve Chat GPT Eklentisi İndir! içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

5/5 - (1 Oy)

Yorum yapın