Anasayfa » Trend » Dul ve yetimler ile emeklilere 7000 liraya kadar promosyon! İşte en yüksek promosyon veren bankalar listesi

Dul ve yetimler ile emeklilere 7000 liraya kadar promosyon! İşte en yüksek promosyon veren bankalar listesi

Emekli ücreti promosyonu veren bankalar büyük bir rekabet içerisine girerken son yapılan %42.35 ’lik zam yurttaşları harekete geçirdi. Özellikle son senelerde emeklilerin ücretlerinde çok büyük bir kazanım ortaya çıkarken bundan dul ve öksüz aylığı alanlarda faydalanmaya başladı.

Bir senede iki defa bayram ikramiyesi, üç senede bir promosyon alan emeklilerin taban aylıkları da yükseltildi. Bu bağlamda harekete geçen bankalarda emekli olan alıcılarına 7000 liraya kadar nakit promosyon dağıtmaya başladı. Ayrıca bu promosyonlardan yalnızca emeklilerin değil Güncel emekli olacaklarında faydalanacağı haberi yurttaşları coşturdu.

Emekli ücretlerini değişik bir bankaya taşımak isteyen yurttaşlar, zamlı ücret ödemelerinin hemen ardından banka farklılığı yaptıkları takdirde emin avantajlarında sahibi olacak. Çalıştığı bankasıyla 3 senelik vaat süresi dolan emekliler ya da Güncel emekli olacaklar; istedikleri bankaya bizzat başvuru ederek promosyon alabilecek.

Daha iyi bir avantaj çıktığı takdirde emekli yurttaşlar bu 3 seneyi beklemek zorunda kalmayacak. Emekliler istedikleri an öteki bankalara anında geçebilecek. Bunun içinde geçiş yapacağı ve halihazırda ücret aldıkları bankaya bildirimde bulunması yeterli olacak. Bu bildirimde; bankaların şubelerinden ya da E-Devlet üzerinden rahatlıkla yapılabilecek. Emekli yurttaşlar bu metamorfoz süreci içerisinde bankada kaldığı zamanın promosyonunu alabilirken kalanını ise iade edecek. Hakikatinde geçtiği bankadan kalan promosyonunu peşin olarak alacak.

Dul ve yetimler ile emeklilere 7000 liraya kadar promosyon! İşte en yüksek promosyon veren bankalar listesi

ING Bank Emekli Ücret Promosyonu

Emekli ücretini ING Bank ’a taşıyanlar, emekli bir dostunu ING ’li yaptıkları takdirde birey başına 250 TL alırken bu en fazla 5 şahısla hudutlu olacak. Toplamda 1250 TL ’ye kadar ek promosyon kazanılmış olacak. Böylece bir emekli yurttaş, ING Banklı olması vaziyetinde 6250 ’ye kadar promosyon kazanma elde edecek.

1 aylık toplam kazanç meblağları; bin 500 TL ’ye kadar ise 3 bin 500 TL, bin 500 TL – 2 bin 500 TL arası ise 4 bin 250 TL ve 2 bin 500 TL ve üzeri ise 5 bin TL nakit promosyon almaya hak kazanacak. Bu kampanya 31 Ağustos 2023 tarihine kadar geçerli olacak.

Ücretlerini ING Bank ’a taşımak isteyenler bu operasyonları şubeye gitmeden E-Devlet sistemi üzerinden veya popülasyon cüzdanlarıyla bankanın şubelerinden hakikatleştirebilecek.

Garanti BBVA Emekli Ücret Promosyonu

Emekli ücretlerini Garanti BBVA ’ya taşıyan emeklilere, 5250 TL ’ye kadar promosyon verilecek. Bunun yanında emekli yakınlarını davet edenlere de birey başına 250 TL ödül promosyonu verilecek. 1.500 TL’ye kadar emekli ücreti alanlara 3.500 TL, 1.500-2.500 TL arasında emekli ücreti alanlara 4.250 TL, 2.500 TL ve üstünde ücret alanlara ise Garanti BBVA ’dan 5000 TL ’ye kadar promosyon verilmiş olacak.

Garanti BBVA ’nın bu kampanyası 31 Temmuz ’a kadar devam edecek.

İş Bankası Emekli Ücret Promosyonu

Emekli ücretlerini İş Bankası ’na taşıyanlara 5000 TL ’ye kadar promosyon ödemesi yapılacak. Promosyon olanağından faydalanmak isteyen tüm emekliler internet aracılığı ile veya en yakın İş Bankası şubesine 30 Eylül tarihine kadar giderek geçiş harekâtlarını tamamlayabilecek.

3 seneliğine peşin olarak; 1.500 TL ’den düşük 1.500 TL hariç ücretler için 3.500 TL, 1.500 – 2.500 TL arası 2.500 TL hariç ücretler için 4.250 TL, 2.500 TL ve üzerinde ücretler için 5.000 TL ödeme yapılacak.

Dul ve yetimler ile emeklilere 7000 liraya kadar promosyon! İşte en yüksek promosyon veren bankalar listesi - Resim : 2

Türkiye Finans Emekli Ücret Promosyonu

Emekli ücretlerini Türkiye Finans ’a taşıyanlara; 5000 TL ’ye kadar promosyon ödemesi reelleştirilecek. Türkiye Finans ’a davet ettiğiniz her bir emekli yakınınız için 250 TL, toplamda 2.500 TL nakit ödül fırsatından da yararlanabileceksiniz.

Yapı Kredi Emekli Ücret Promosyonu

Emekli ücretlerini Yapı Kredi ’ye taşıyanlara; 5500 TL ’ye kadar promosyon ödemesi var. T.C. Sosyal Güvenlik Müesseseyi Sosyal Sigortalar Kurumu, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerine özel hazırlanan “Emeklilik Koliyi” avantajlarından sizden faydalanabileceksiniz.

31 Temmuz tarihine kadar emekli aylıklarını 3 sene zamanınca Yapı Kredi ’den alma vaadi veren Yapı Kredi alıcıları, 5.250 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından anından faydalanabilecek. Promosyon Taahhütnamesi ’nin imza atılması sonrasında ek bir şart olmadan; bir aylık net kazanç 1.499 TL’ye kadarsa 3.500 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 4.250 TL; 2.500 TL’nin üzerindeyse 5.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

Emekli Referans Kampanyası ile emekli yakınlarınıza referans olarak emekli ücretlerini Yapı Kredi ’ye taşıyanlar 2500 TL ’ye kadar ödül promosyonunun sahibi olacak.

TEB Emekli Ücret Promosyonu

Emekli ücretlerini TEB ’e taşıyanlara; 5.500 TL’ye varan promosyon ve emekli tanıdıklarını TEB ’e davet eden banka alıcılarına her yakını için 250 TL, toplamda 500 TL ’ye varan nakit ödül fırsatından faydalanabilecek.

Emekli ücretini TEB ’e taşıyarak 36 ay süresince Bankamızdan almayı vaat eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Yönergeyi bulunduran emekli ücret alıcılarımız 5.500 TL ’ye varan promosyon kazanacak.

Promosyona ek olarak Bankamızı öneri ettikleri ve emekli ücretini Bankamıza taşıyan her emekli ücret alıcısı yakınları için de 250 TL, toplamda 500 TL ’ye varan nakit ödül kazanabilecek.

ANEKDOT: Sosyal dayanaklar ve bankaların tertip etmiş olduğu promosyonlarda tüm bilgiler internet kaynaklı olup verilen sayı ve meblağlardan SuperHaber takımı mesullük kabul etmemektedir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın