Anasayfa » Genel » Disney Plus Üyelik İptali (Kesin Yöntem) 2023

Disney Plus Üyelik İptali (Kesin Yöntem) 2023

Disney Plus azalık iptali mevzusunda ayrıntılı içeriğimizle sizlerleyiz. Disney Plus veya öteki ismiyle Disney+ ’nın 2023 seneyi itibariyle Türkiye ’ye giriş yapması milyonlarca izleyicinin de uygulamaya kayıt olmasına, azalık için ödeme yapmasına neden oldu. Disney+ ’yı hoşlanmadıysanız veya azalığınızı geri iptal etmek istiyorsanız Disney+ azalık iptal etme operasyonları, Disney Plus azalık iptali mevzusunda bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır.

Disney Plus azalığınızı iptal etmeyi düşünüyorsanız, usunuzda bulundurmanız gereken birkaç husus vardır. Öncelikle, azalığınızı ilk sene içinde iptal ederseniz, azalığınızın kullanılmayan kısmı için geri ödeme almaya hak kazanamazsınız. Disney Plus azalığınızı nasıl iptal edeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Disney+ Azalık İptali

Disney+ veya öteki ismiyle Disney Plus ’a abone oldunuz fakat azalığınızı iptal mi etmek istiyorsunuz? Hiç tasa etmeyin. Kolay ve süratli bir biçimde Disney+ azalığınızı iptal edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman iptal edebileceğiniz Disney+ aboneliğiniz şayet azalık iptalini hakikatleştirirseniz tüm Disney+ azalıklarının iptal olacağını öğrenmenizi isteriz.

Disney+ üyeliğinizi hemen iptal etmek istemiyor, ancak içerik akışına bir vakit ara vermeyi seçim ediyorsanız, bunun yerine üyeliğinizi duraklatabilirsiniz. Bu da çok kolaydır:

Disney Plus azalığınızı dondurmak için:

Web sitesi veya uygulama aracılığıyla Disney+ hesabınızda seans açın. Ekranın üst kısmındaki “Azalıklar “e tıklayın ve “Üyeliği Duraklat” yazan düğmeyi bulun “Duraklatmaya Devam Et “e tıklayarak bunu onaylayın ve işte bu kadar! Tekerrür başlatmayı seçene kadar aylık üyelik fiyatlarınız için artık faturalandırılmayacaksınız.

Disney Plus Azalık İptal Etme

Disney Plus azalığınızı iptal etmek istiyorsanız alttaki adımları uygulayınız.

Bir bilgisayar veya mobil tarayıcı üzerinden Disney+ hesabınızda seans açın Profil sembolünüzü seçin Hesap kısmını seçin Azalık kısmından Disney+ azalığınızı seçin ABONELİĞİ İPTAL ET ’i seçin İptal etme sebebinizi paylaşmanız, anketi doldurmanız isteğe bağlı ve iptal harekâtını bitirmeniz istenir.

Şayet ödemesini yaptığınız fakat halen süresi olan bir aboneliğiniz varsa azalık süresi süresince hesabınız faal kalır. Fatura zamanı geldiğinde aboneliğiniz iptal edilir ve Disney+ hesabınız içerikleri izleyebilmeniz için kullanılamaz hale kazanç.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimiz ile beraber sizlere Disney Plus azalık iptali, Disney+ azalık iptal etme gibi başlıklarda bilgi vermiş olduk. Şimdi isterseniz Disney Plus Kusur Kodları isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın