Anasayfa » Genel » Discord Müzik Botu Ekleme (Gerçek Anlatım)

Discord Müzik Botu Ekleme (Gerçek Anlatım)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Discord müzik botu ekleme mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber ziyaretçilerimize Discord müzik botu ekleme mevzusunda Gerçek usulü hisseleştik. Aynı zamanda Discord müzik botu nasıl ilave edilir, Discord müzik botu açma, Discord müzik botu komutları nedir? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Discord her geçen gün Güncel yüz binlerce kullanıcıya erişiyor. Geçtiğimiz yıllara göre oldukça büyük bir kullanıcı bilgi tabanına erişmeyi muvaffak olabilmiş olan Discord ’da cümbüş haricinde kendi sunucularınızı oluşturabiliyor üstelik bunun için rastgele bir fiyat vermenize gerek dinlenmiyor. Peki oluşturduğumuz Discord sunucularına Discord müzik botu ekleme nasıl yapılıyor? İşte sizlere Gerçek yanıtı…

Discord Müzik Botu Ekleme

Discord Müzik Botu Ekleme

Discord uygulamasında oluşturacağınız Güncel sunucuların her birisine müzik botu gibi botları davet ederek sunucunuzdaki insanların daha cümbüşlü ve neşeli müddet geçirmesini sağlama olanağına sahipsiniz. Discord ’da müzik dinlemek isteyen bireylerin internette Discord ’da nasıl müzik dinlenir? Sualine alttaki uygulamalı adımlar üzerinden takviyeci olduk. Discord müzik botu nasıl ilave edilir? Diyenler için alttaki usulleri uygulamak Gerçek olacaktır.

Discord ’a masaüstü uygulamasından giriş yapın. Sunucu satırının altındaki artı butonuna tıklayın. Güncel bir sunucu oluşturun. Buradaki irtibat üzerinden kendinize uygun olan müzik botunu seçin. Seçtiğiniz müzik botunu oluşturduğunuz Güncel sunucuya davet edin. Davet safhasında hesap bilgilerinizle uygulamaya giriş yapın. Farklılıkları onaylayın. Botun direktifleriyle hareket ederek dinlemek istediğiniz müziği açın.

Discord sunucunuzda müzikler dinleyebilmek için kullanabileceğiniz bir çok farklı bot bulunmaktadır. Discord ’a özel olarak oluşturulan botlar arasından en çok puana sahip olan ve en çok kullanıcıya sahip olan botu kullanarak ilk adımı atabilirsiniz. Çok fazla kullanılmayan veya Discord ’dan onay almamış botları kullanmanız sunucunuz için risk oluşturabilir. Bu surattan her botu sunucunuza dahil etmekten uzak durun.

Discord Müzik Botu Açma

Discord ’da değişik dostlarınızla müzik dinleyerek neşeli dakikalar yaşamak istiyorsanız MEE6 botun özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Yüzbinlerce sunucuda yer alan MEE6 botu sizlere müzik ve değişik tüm Discord bot mevzularında fiyatsız bir biçimde takviyeci olacaktır. MEE6 ’yı kullanarak Discord ’da müzik dinlemek için alttaki adımları uygulayın.

Discord uygulamasını açın. MEE6 botunu ilave ettiğiniz Discord sunucusuna girin. Bot için özel olarak oluşturulmuş bot komutları alanına !search yazın ve dinlemek istediğiniz şarkının ismini yazarak aratın. Sonrasında şarkının çalma numarasını yazın. Bu biçimde araştırmalar yaparak kendinize playlist oluşturun. !play yazarak şarkıyı MEE6 botuyla başlatın.

Discord Müzik Botu Komutları

Discord sunucunuza dahil ettiğiniz MEE6 botuyla yalnızca müzik botu görevini çalıştırmakla kalmıyor sunucunuzun moderasyonunu ve seviyesini ayarlayabiliyorsunuz. Şayet kendinize bütün otomatik bir moderatör arıyorsanız MEE6 sizlere bu mevzu da en iyi deneyimiyle takviyeci olacaktır. MEE6 ’nın komutlarını kullanabilmek için alttaki terimleri bot komut alanına yazmalısınız.

MEE6 Moderatör Komutları

!ban: Bir kullanıcıyı Discord Sunucusundan menetmek. !tempban: Bir kullanıcıyı Discord Sunucusundan geçici olarak menetmek. !clear: Kanalın iletisini belli kaidelere göre silmek. !infractions: Bir kullanıcının ihlallerini görüntülemek. !kick: Bir kullanıcıyı Discord Sunucusundan atmak. !mute: Discord Sunucusundaki bir kullanıcının sesini kapatmak. !tempmute: Discord Sunucusundaki bir kullanıcıyı geçici olarak suskuna almak. !role-info: Belli bir rol hakkında bilgi almak. !server-info: Mevcut Discord Sunucusu hakkında bilgi almak. !slowmode: Bir kanalda yavaş modu faalleştirmek veya devre dışı vazgeçmek. !unban: Discord Sunucusundan bir kullanıcının banını kaldırmak. !unmute: Discord Sunucusundaki bir kullanıcının sesini açmak. !user-info: Belli bir kullanıcı hakkında bilgi almak. !warn: Bir kullanıcıyı uyarmak.

MEE6 Discord Müzik Komutları

!play: Kuyruktaki bir şarkıyı çalmaya başlamak. !stop: Mevcut şarkıyı durdurmak / duraklatmak. !search: Bir şarkıyı aramak. !record: Ses kanalındaki mevcut konuşmayı kaydolmak. !stop-recording: Kaydı durdurmak ve ses dosyasının iletişimini almak. !seek: Şarkı içinde belli bir zamana sıçramak. !volume: Ses seviyesini %200 ’e kadar artırmak veya eksiltmek. !add: Kuyruğa bir şarkı ilave etmek. !queue: Kuyruktaki tüm şarkıları listelemek. !clear-queue: Kuyruktaki tüm şarkıları kaldırmak. !skip: Kuyruktaki bir sonraki şarkıyı sıçramak. !vote-skip: Kuyruktaki bir sonraki şarkıyı sıçramak için bir oylama başlatmak. !join: MEE6 Bot ’un ses kanalınıza katılmasını sağlamak. !leave: MEE6 Bot ’un ses kanalınızdan parçalamasını sağlamak. !start-quiz: Discord ’da dostlarınızla bir müzik müsabakası başlatmak. !stop-quiz: Müzik testini durdurmak. Discord Hat Yok Yanılgısı Discord Active Developer Nasıl Alınır?

İçeriklerimize de göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın