Anasayfa » Genel » Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor? (Çözüm Yöntemi)

Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor? (Çözüm Yöntemi)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Discord Spotify dinliyor gözükmüyor meselesini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Discord Spotify dinliyor gözükmüyor meselesine Gerçek yanıtlı çözüm usulünü hisseleştik. Aynı zamanda Discord Spotify gözükmüyor, Discord Spotify dinliyor ayarlama, Discord Spotify bağlama başlıklarında da değişik bilgiler aktardık.

Discord günümüzün en çok kullanılan uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan uygulamalardan bir tanesidir. Sesli bağlantı mevzusunda bizlere birbirinden değişik bir çok avantajı ve cümbüşlü sohbeti sağlayan Discord muhtelif uygulamalarla beraber çalışarak oluşturulan Discord profillerinin daha çekici ve havalı hale getirilmesini sağlıyor. Discord ile Spotify hesabınızı birleştirerek o an ne dinlediğinizi gösterebilirsiniz. Fakat bazı kullanıcılarda kusurlar alana geliyor ve bu yanılgı Discord Spotify dinliyor gözükmüyor? Kusuru olarak karşımıza çıkmakta. İşte sizlere yanılgının çözümü!

Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor

Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor?

Discord hesabınızla Spotify hesabınızı birleştirerek Discord hesabınızda Spotify ’da ne dinliyorsanız dostlarınıza gösterebiliyorsunuz. Aynı zamanda dinlemelerinizi Discord dostlarınızla birlikte yapabiliyorsunuz. Bazı vaziyetlerde Spotify ve Discord arasında mesele çıkıyor. Bu meseleden kaynaklı da Spotify ’da Discord içerisindeyken ne dinlediğiniz gözükmüyor. Bu kusurla karşılaşan şahıslar için çözüm usulünü altta hisseleştik.

Bu yanılgı birden fazla çözüm usulüyle giderilebilir.

Discord hesabınızı açın. Discord hesabınız sarihken reyin faalliği kısmına girin. Açılan sayfadan ‘ ’Şu anda oynanılan oyunu gidişat iletiyi olarak göster ’ ’ alternatifine tıklayın. Kaydolun ve kapatın.

Şayet paylaştığımız bu çözüm usulüyle Discord Spotify dinliyor gözükmüyor? Meseleyi giderilmediyse alttaki usulü uygulayın.

Discord hesabınızdan çıkın. Spotify hesabınızdan çıkın. Discord hesabınıza giriş yapın. Spotify hesabınıza giriş yapın.

Bu biçimde kesin olarak Spotify ve Discord meselesini ortadan kaldırmış olursunuz. Şayet Güncelden mesele çözülmezse Discord ’u bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve geri yükleyin.

Discord ’a Spotify Nasıl Bağlanır?

Discord hesabınızda Spotify ’da ne dinlediğinizi göstermek istiyorsanız alttaki usulleri Gerçek ve noksansız bir biçimde uygulayın.

Discord uygulaması açın ve hesabınıza giriş yapın. İletişimler kısmına tıklayın. Spotify ’a tıklayın. Spotify ’da seans açtıktan sonra internet sayfası üzerinden izin verin.

İşte hepsi bu kadar. Artık Discord hesabındayken Spotify ’da ne dinlediğini tüm dostlarına gösterebilirsin.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın