Anasayfa » Genel » CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu Nedir? (Gerçek Kod)

CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu Nedir? (Gerçek Kod)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde CS:GO bunny süratlendirme kodu mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimizde CS:GO bunny süratlendirme kodu nedir? Sualinin Gerçek yanıtını verdik.

Günümüzün en popüler ve en çok oynanan oyunları arasında yer alan CS:GO bir cins FPS oyunudur. Counter Strike: Evrensel Offensive olarak öğrenilen reyin ilk açıldığı günden bu yana değişik özellikleri bünyesine katarak büyük bir evrim geçirmiş oldu. CS: GO içerisine dahil edeceğiniz kodlarla beraber oyunu çok daha cümbüşlü hale getirebiliyorsunuz. Bu cümbüşlü kodlardan bir tanesi de CS:GO bunny süratlendirme kodudur.

CS:GO Bunny Süratlendirme Kodu

CS:GO Bunny Süratlendirme Kodu

Reyin içerisinde öbür oyunculara göre çok daha süratli ve daha fazla ivme kazanabilmek emeliyle yapacağınız bunny hareketi vurulmanızın önüne geçebilir. Şayet karşınızdaki rakibinizi çıldırtmak istiyorsanız bunny kodu bütün size göre diyebiliriz.

CS:GO ’nun basmakalıp yapısına ters olan ve kendinizi öbür oyunculara göre çok daha süratli yapabileceğiniz bunny kodunu uygulamak için alttaki adımları uygulayın.

Konsolu “ tuşuna basarak açın. Şayet konsol açılmadıysa sunucuda bunny kodları açmak için konsola “sv_cheats 1” yazın ve tüm kodlara ulaşım sağlayın. Boşluk tuşuna basılı tutarak bunny yapmak için “sv_autobunnyhopping 1” yazmanız gerekiyor. Bu kodu yazdıktan sonra şahsiyetiniz boşluk tuşuna basılı yakaladığınızda devamlı zıplayacaktır. Şayet kod faal olmadıysa “mp_restartgame 1” kodu ile tekerrür sınayabilirsiniz.

CS:GO Bunny Süratlendirme Kodları

Altta yer alan kodları sırasıyla konsola yazdığınız zaman meselesiz bir biçimde bunny kodunu faal hale getirebilirsiniz.

sv_cheats 1 sv_enablebunnyhopping 1 sv_maxvelocity 7000 sv_staminamax 0 sv_staminalandcost 0 sv_staminajumpcost 0 sv_accelerate_use_weapon_speed 0 sv_staminarecoveryrate 0 sv_autobunnyhopping 1 sv_airaccelerate 2000

CS:GO Bunny Nedir?

CS:GO bunny hareketiyle oyuncunuzu çok daha süratli hareket ettirebilirsiniz. Hareketlerinizi daha süratli ve daha pratik hale getirebilmek için konsola yazdıktan sonra oluşan bunny hareketi yalnızca kurduğunuz sunucularda ve yetki sahibi olduğunuz sunucularda kullanabilirsiniz. CS:GO ’nun kendi sunucuları başka bir deyişle sizin admin, idareyici olmadığınız sunucularda bunny kodunu uygulayabilmeniz yasaktır.

Rekabetçi gibi modlarda bu cins kodları yazarak reyin balansını bozmak ve rakibe karşı avantaj sağlayabilmek yasaktır. Şayet bunny kodunu test etmek istiyorsanız kendinize ait bir sunucu oluşturmalısınız veya CS:GO içerisinde yer alan atölye haritasını kullanmalısınız. Steam ’ın harita atölyesi içerisinde bunny kodunu test edebileceğiniz bir çok harita bulunmaktadır. Bu haritaları indirerek yukarıyadaki kodlar sayesinde süratlice kodu test etme kısmetine sahip olabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın