Anasayfa » Genel » “Çakallarla Dans 6”dan Sevindiren Gişe Açılışı!

“Çakallarla Dans 6”dan Sevindiren Gişe Açılışı!

“Çakallarla Dans 6” 196 bin ile gişe açılışını yaptı!

İmalini SugarWorkz-TAFF Pictures ’ın üstlendiği, rejisörlüğünü Murat Şeker ’in yaptığı, sinemanın en çok hoşlanılan film serilerinden “Çakallarla Dans 6” gişede imalcilerin suratını güldürdü. Box Office Türkiye bilgilerine göre, “Çakallarla Dans 6” vizyona girdiği hafta sonu 196 bin 658 şahıs tarafından izlenerek sezonun en iyi gişe açılış sayısına erişirken senenin en iyi komedi filmi açılışına da imzalaydı. “Çakallarla Dans 6“, “Bergen” filminden sonra senenin en iyi açılışını yapan yerli film oldu.

Filmin rejisörü Murat Şeker “Hem biz hem sinemacılar hafta sonu yaşanan ‘kapalı gişe ’ salonları çok özlemiştik. Ne mutlu bize ki ekonomik kriz etrafında dahi seyircilerimiz “Çakallarla Dans 6″ için salonları doldurdular. Herkese çok teşekkürler” diyerek gişe galibiyetiyle alakalı duygularını dile getirdi ve ‘Çakallar ’ seyircisine teşekkürlerini iletti.

Seyircili gösterimlere büyük alaka!

“Çakallarla Dans 6” takımı filmin vizyona girmesiyle beraber tüm Türkiye ’de seyircili gösterimlerine başladı. Bursa ’da yapılan seyircili gösterimin ardından İstanbul ’da seyirci buluşmalarına devam eden takım yoğun alaka gördü. Sinemaları dolduran “Çakallarla Dans 6” hayranları salonlardan kahkaha ve neşe içinde dağıldı. “Çakallarla Dans 6” böylece aylardır seyirciye hasret kalan sinemalara da can suyu oldu.

Serinin altıncı filmin ‘Çakallar ’ın vize ile sınavını ve Yunan adası Kos ’ta yaşadıkları kahkaha yüklü serüveni mevzu alıyor. “Çakallarla Dans 6“nın senaryosunda tüm seride olduğu gibi Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi imzası var.

Çakallarla Dans 6” sinemalarda.

İçeriği Oyla

Yorum yapın