Anasayfa » Rehber » Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma (Doğru Yöntem) – 2023

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma (Doğru Yöntem) – 2023

Ziyaretçilerimizden bir şekilde başkasının WhatsApp mesajlarını okuma konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizde başkasının WhatsApp mesajlarını okuma konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda kodsuz WhatsApp mesaj okuma, telefondan başka birinin WhatsApp’ına girmek, WhatsApp gizlice mesaj okuma başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

WhatsApp, Dünya’nın en büyük ve en gelişmiş sohbet & mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet üzerinden kullanılabilen WhatsApp uygulamasını telefonunuza indirerek anında ücretsiz ve kolay bir şekilde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Birden fazla ve farklı özelliğe sahip olan WhatsApp bazı durumlarda çok tehlikeli hale geliyor ve bizi üzüyor. WhatsApp’da sevgilimiz, arkadaşımız veya dostumuz, ailemiz için WhatsApp mesajlarını okumanın birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız içeriğimiz sizlere ücretsiz doğru cevabı sunuyor.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

WhatsApp uygulamasında bir başkasının mesajlarını herhangi bir program kullanmadan gizlice okuyabilmek mümkün değildir. Fiziksel erişiminizin olmadığı WhatsApp uygulamalarında karşı tarafın kiminle görüştüğünü, kiminle konuştuğunu göremezsiniz. Casus yazılımlar aracılığıyla WhatsApp mesajlarını okuyabilir ve takip edebilirsiniz. Kodsuz WhatsApp mesaj okuma konusunda aslında her şey zannedilenden çok daha farklıdır.

Ücretli ve ücretsiz bir şekilde bir başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilmenizi sağlayan bir çok program bulunmaktadır. Sevgilinizin, eşinizin veya dostunuzun mesajlarını okumak istiyorsanız casus yazılımlar yerine profesyonelce hazırlanmış takip uygulamalarına yöneliniz. Bu uygulamalar uzaktan erişim sağlayarak bir başkasına ait olan WhatsApp mesajlarını kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Kodsuz WhatsApp Mesaj Okuma

Kodsuz bir şekilde WhatsApp uygulamasını kullanan başka birisinin mesajları okuyabilmenizin mümkünatı yoktur. Kodlar aracılığıyla fakat kolay bir şekilde yine kod kullanarak ücretsiz yöntemle bir başkasına ait WhatsApp mesajlarını takip edebilir ve okuyabilirsiniz. Kodsuz WhatsApp mesaj okuma konusunda doğru cevabı almak için aşağıdaki adımları takip edin.

Bilgisayarınızı açın. Herhangi bir internet tarayıcısına girin. Web.whatsapp.com internet sitesine giriş yapın. Sağ üstte yer alan WhatsApp sekmesine tıklayın. Telefonu açın ve QR kodunu WhatsApp Web uygulamasına okutun.

Yaptığınız bu işlem ve adımlar sayesinde bir başkasına ait olan WhatsApp mesajlarını ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz.

NOT: QR ile bu işlemi yaptığınızda WhatsApp sahibi kişi WhatsApp’ın geçmişinde WhatsApp Web üzerinden giriş yapıldığını görebilir ve takip edebilir.

Telefondan Başka Birinin WhatsApp’ına Girmek

Bir başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise aşağıda yer almaktadır.

Mesajını okumak istediğiniz kişinin WhatsApp uygulamasını açın. Ayarlar bölümüne girin. Sohbet > Sohbet Yedeği kısmına girin. Ekran üzerinden Google Drive’a yedekle kısmına tıklayın. Yedekleme sıklığını seçin ve Google hesabını seçerek yedeklemeyi başlatın. Yedekleme işlemini sağlıklı bir şekilde bitmesini bekleyin. İşlem bitince drive.google.com adresine giriş yapın.

Drive.google.com adresi üzerinden WhatsApp konuşma yedeklerini aldığınız kişinin tüm yapmış olduğu konuşmaların her birisi Google hesabınıza yüklenecektir. Aynı zamanda yedekleme sıklığını ayarladıysanız sonraki yapmış olduğu konuşmaların her birisi yine size ulaşacaktır.

Uyarı: Bir başkasının WhatsApp mesajları dahil kişisel alanında yer alan özel bilgilerine erişmek suçtur. Bu yüzden size ait olmayan numaraların WhatsApp mesajları dahil kişiselinde yer alan hiçbir uygulamasına gizlice giriş yapmayın.

Rehber kategorisine bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın