Anasayfa » Genel » Bahar Sevinç Kimdir?

Bahar Sevinç Kimdir?

Bahar Sevinç Biyografisi

Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında yarışacak.
Bahar Sevinç, 1996 yılında doğmuştur. Annesinin adı Sibel Saracoğlu ’dur. Lefkoşa Atatürk Meslek Lisesi Grafik Tasarım ve Fotoğraf Alanında okudu. Üniversite eğitimini tamamladığı KKTC, Girne ’de Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümünden 2019 yılında mezun oldu

Bahar Sevinç, 2018 yılında Ankara ’da düzenlenen 14. Küçük Hanımlar Küçük Beyler Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali ’nde; Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü oyuncuları olarak 29-30 Nisan 2018 Tarihlerinde “Ormandaki Süpriz” oyunu ile sahneye çıktı. Ayrıca 25 Nisan 2018 tarihinde Levent Suner yönetmenliğinde İtalyan yazar Dario Fo ’nun “Kadın Oyunları” adlı tiyatro oyunu ile Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Bölümü sahnesinde Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü dördüncü sınıf öğrencileri oyuncuları olarak bu oyunda da oynadı.

Yoga eğitmenliği yapan Bahar Sevinç, aynı zamanda Pilates ve Fitness eğitmenliği de yapmaktadır.

18 Ocak 2021 tarihinde yedeklerden yarışmaya katılan Bahar Sevinç, Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında yarışacak.

9 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı ’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın (basketbolcu), Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal, Bahar Sevinç, Sergen Bayar yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora, Baran Köse, Duygu Serap Salman yarışacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın