Anasayfa » Genel » Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak, oldukça kuvvetli bir dua olarak, özellikle muhtelif bağlamalar için kullanılabilmektedir. Bu bağlamalardan biri olan, karşısındakinin ağzını dilini bağlamak için Ayetel Kürsi duası, muhtelif şekillerde okunarak bu bağlama yapılabilmektedir. Ayetel Kürsi ile ağız ve dil bağlamak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Ancak özellikle sihir için kullanılan yöntem iple dil ağız bağlamak olmaktadır. Peki, Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak nasıl yapılır?

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak için, şehirk olarak kişi bunu yapmasının maksadını dile getirerek hoş bir abdest almakta ve ardından tüm samimiliği ve dini ile gaye etmektedir. Yeşil, gri, siyah, mavi, kırmızı, sarı ve beyaz olmak üzere yedi adet bu renklerde ip alınarak sıralanmakta ve daha sonra da her bir renk, toplam 7 kere Ayetel Kürsi okunarak birbirine düğüm ile bağlanmaktadır.

Hedefin ardından besmele çekerek okunmaya başlanan şehirk Ayetel Kürsi ’nin ardından bir renk değişiğiyle düğümlenmekte, ardından bu operasyonlar tüm renkli ipler birbirine düğümlenene kadar devam etmektedir. En sonunda ise bu ipler bir araya toplanarak azametli bir taşın veya kayanın altına koyular kişilerin ağız ve dilinin bağlanmasını istediği kişiyi belirterek Yaradan ’dan Ayetel Kürsi ’nin gücüyle dayanak arz ederek bu bağlama tamamlanmaktadır.

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil BağlamakAyetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak

3 Ayetel Kürsi İle Bağlamak

Ayetel Kürsi ile ağız dil bağlamanın bir öbür yöntemi ise 3 Ayetel Kürsi ile bağlamak olarak, kişiler tarafından bir kişinin onun hakkında kötü şeyler konuşmaması ve dedikodu yapmaması için uygulanmaktadır. Ağız dil bağlama duası, öncelikle kişilerin hoş bir abdest alması ve ardından 3 kere üst üste besmele çekerek Ayetel Kürsi okuması ile yapılmaktadır.

Ayetel Kürsi okunduktan hemen sonra ise kişiler, ‘Ya hayyu ya kayyum ya bediussemavati vel talep ya zülcelali vel ikram okunmasının ardından amacı muhakkak etmek için dua edilmektedir. Bu dua ise şöyledir;

Ey Allahım. Filanca kişinin bana karşı dilini bağlayarak ağzını kilitle ve hakkımda iyilik ve hayırdan başka bir şey konuşmasına izin verme ya rabbim.  

Diye dua edilerek bu duanın Gerçekleşmesi ve bir kişinin bu bağlamayı yapan kişiye karşı çevrede konuştuğu kötü tümcelerin yasaklanması sağlanmaktadır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın