Anasayfa » Genel » Zuhal Sarıaydın

Zuhal Sarıaydın

Zuhal Sarıaydın Biyografisi

Zuhal Sarıaydın ruh şifacısı ve iyi bir parapsikologdur.

Zuhal Sarıaydın, 1 Eylül 1974 tarihinde Kırıkkale‘de doğmuştur. Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur. Aldığı yan eğitimler sonrasında kendisini ruh şifacısı ve parapsikolog olarak yetiştirmiştir.

Zuhal Sarıaydın kişisel gelişim, insan hayatı ve ruhu adına 60 ’tan fazla (yan dallar dahil olmak üzere) eğitim almıştır. İlahiyat Fakültesi mezunudur. Konu insan hayatı olduğunda kendisi için her alanın açık olduğunu dile getirmiştir. Ayrıca insanların tekamül ve kader çizgisini en rahat ve kolay yürümeleri adına her türlü donanıma sahip takım çantasında.

Zuhal Sarıaydın din kültürü öğretmenliğinden istifa edip yolunu insan hayatına adamaya karar vermiş ve tamamiyle bu yolu seçmiştir. İlahiyat okuduğu dönemlerde MEB onaylı Arapça eğitmenliği de bulunmaktadır. Ayrıca sayısız dallara ayrılmış eğitimleri de bulunmaktadır.

Eğitim ve Uzmanları Alanları:
Nlp
Nlp trainer
Yaşam koçluğu (2 ayrı akademiden)
Öğrenci koçluğu
Bushido
Çekim yasası
Access bars
Thetahealing (yaklaşık 6 dalı)
Titreşimlerle dönüşüm metodu
Radyeztezi
Parapsikoloji (yaklaşık 3 kez farklı hocalardan ve farklı dallarıyla aldı bu eğitimi de)
Aynı zamanda parapsikoloji eğitmenliği
Regresyon
Tarot
Numaroloji
Bilinçaltıdili okuryazarlığı
Bilinç beden ve ruh aktivasyonu
Medyumik
Beyin okuma
Bioreprograming terapist
Recall healing terapist
Alfa bioenerji
Hipnoterapist
Rüya ve semboller

Zuhal Sarıaydın‘ın kendi ifadeleri ile kendisi :

Bu zamana kadar aldığım tüm eğitim ve tekniklerle sizlere mutlu, sağlıklı ve kendinizle bir ve bütün olarak yaşam sürebilmeniz için; hastalıklara, psikolojik sorunlara ve bununla birlikte varlık ve büyü musallatlarından temizlenip arındırılmasına, yardımcı olmak için hizmet vermekteyim.

Hayatımızda, bizleri kısıtlayan birçok durumlar söz konusudur ki; en önemlisi çakralarımızı, fizik ve enerjetik bedenlerimizi blokajlayan varlıklardır. Bu varlıkların temizlenmesi ile; Auramızın ve benliğimizdeki olumsuz enerjiler temizlenmiş olur. Sonra bakılması gereken en önemli şey inançlarımızdır. Tabii burada dini inançlarımızdan bahsetmiyoruz. Hayatımızı hatta kaderimize yön veren inançlarımızdan bahsediyorum.

Takım çantamdaki yaklaşık 10 yılı aşkın bir süreçte aldığım eğitimler ve aktif çalışma hayatımda bu inançları hangi teknikle onarıp değiştirip dönüştürme ve şifalandırma da bana yol haritası olmaktadır.

Her seansda farklı teknikler uygulayarak; sizi depresyona sürükleyen, hasta eden, sürekli işlerinizin ve hayatınızın ters gitmesine neden olan ve sizi orda tutan her şeyi temizleyip enerjinizi maksimuma çıkarmaktır.

Mucize olduğumuzu bilmeyi, hissetmeyi ve mucize frekansımızı yaşayamayı hatırlatma asıl olan amacımızdır Mucize ötemiz sonsuzz… Şükürler olsun

İçeriği Oyla

Yorum yapın