Anasayfa » Genel » Zac Efron ve Jeremy Allen White’ın Oynadığı “The Iron Claw” Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı!

Zac Efron ve Jeremy Allen White’ın Oynadığı “The Iron Claw” Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı!

Zac Efron ve Jeremy Allen White’ın başrollerini paylaştığı spor dramatiği “The Iron Claw”ı, yılbaşına yakın zamanlarda sinemalarda yayınlayacak!

Film, 22 Aralık‘ta prömiyerini yapacak ve bu tarih, Universal ve Illumination‘un animasyon komedisi “Migration” isimli çok değişik bir cinsteki aile filmiyle aynı güne denk geliyor. Jason Momoa’nın süper kahraman devam filmi “Aquaman and the Lost Kingdom” birkaç gün evvel büyük ekrana gelmesi beklenirken, azametli müzikal uyarlaması “The Color Purple” ise azıcık daha sonra gösterime girecek.

Ehemmiyetli ödül sezonu çıkışına karşın, “The Iron Claw” şu anda post prodüksiyon düzeyinde ve film şenliklerinde gezmesi beklenmiyor.

Sean Durkin tarafından yazılan ve idarenen “The Iron Claw“, 1980’lerin başlarında yoğun rekabetin yaşandığı profesyonel güreş dünyasında tarihe geçen Von Erich ailesinin hazin, asıl öyküsünü anlatıyor. Kardeşler, güreş ringi içinde gayret etmek zorunda kaldılar, ancak dışarıda “Von Erich laneti” olarak öğrenilen bir dizi felaketle karşı karşıya kalıyor.

Filmin içinde, Zac Efron ‘Kevin Von Erich ’i canlandırırken, Jeremy Allen White ise ‘Kerry Von Erich’i canlandırıyor. Harris Dickinson ise ‘David Von Erich ’, Holt McCallany ‘Fritz Von Erich ’, Maura Tierney ailenin matriği ‘Doris ’ ve Lily James ise Kevin’ın eşi ‘Pam ’ rolünde yer alıyor.

The Iron Claw“dan Güncel bir sahne yayınladı. Bu sahnede, adaleleri kuvvetlendirilmiş kardeşlerin duygusal bir anı yer alıyor. “The Bear” dizisiyle ünlenen White, rolü için 40 pound adale kazandığını söylüyor.

Kaynak: Variety

İçeriği Oyla

Yorum yapın