Anasayfa » Genel » Windows 11 Key (Pro) 2023 Lisans Satın Al

Windows 11 Key (Pro) 2023 Lisans Satın Al

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Windows 11 Key konusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte bedelli ziyaretçilerimize Windows 11 Key satın al konusunda Gerçek yanıtı verdik. Aynı zamanda Windows 11 lisans satın al, windows 11 key satın al başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Windows 11 Key Satın AlWindows 11 Key Satın Al

Windows 11 Key Al

Windows 11 Key, Microsoft tarafından yayınlanmış bir işletim sistemidir. Windows 11 için bir lisans anahtarı key satın almanız gerekir. Bu anahtar, Windows 11 ’i etkinleştirmek için kullanılır ve sisteminizde ömür boyu kullanabileceğiniz bir lisans sağlar. Windows 11 lisans anahtarını, Microsoft ’un resmi web sitesinden veya bir satıcıdan satın alabilirsiniz. Lisans anahtarınızı satın aldıktan sonra, Windows 11 ’i indirebilir ve kurulum işlemini Gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 11 Pro Key Yükseltme

Windows 11, Microsoft tarafından yayınlanan ve Windows 10 ’un devamı olarak düşünülen bir işletim sistemi. Şayet Windows 10 kullanıyorsanız, Windows 11 ’i yükseltmek için bazı adımlar izlemeniz gerekir.

Başlat menüsünde Ayarlar ’ı açın ve Güncelleştirmeler ve Güvenlik sekmesine gidin. Güncelleştirmeler sekmesinde, Windows Güncellemelerinin yüklenmesi için Güncelleştirmeleri kontrol et düğmesine tıklayın. Şayet Windows 11 yükseltme Güncelleştirmesi mevcutsa, yükle düğmesine tıklayın ve yükleme işlemine devam edin. Yükleme operasyonu bittiğinde, bilgisayarınız Güncelden başlatılacak ve Windows 11 kurulumu tamamlanmış olacak.

Not: Şayet yükseltme için uygun değilseniz, öncelikle sisteminizin gereksinimleri karşıladığından emin olmalısınız. Bu operasyon ayrıca sizin verilerinizi kaybetme olasılığınız var. Bu nedenle, öncelikle verilerinizi yedeklemelisiniz.

Windows 11 Key Satın Al

Windows 11 Key Satın Almak İçin Birçok internet sitesini seçim edebilirsiniz microsoft un sitesinde 1000 tl den başlayan maliyetlerle satın alabilirsiniz veya OEM Lisans Satıcıları Yani eski lisanslı bilgisayarladan çıkarttıkları kodları Güncel kullanıcılara tek kullanımlık ve genellikle ömürlük olarak satmaktadır.

Windows 11 Lisans Satın Al

Windows 11 Lisans Satın Al En Uygun Şekilde Yalnızca 50 TL Ödeyerek İnternet Sitemiz Üzerinden Windows 11 Lisans Satın Alabilirsiniz Bu Sayede Çakma Kırık Lisanslı Windows 11 Kullanmanıza Gerek Kalmayacaktır Sizlerde Yalnızca 50 Cinsk Lirasına Orjinal Güncellemeli Windows 11 Lisans Alabilirsiniz

Windows Etkinleştir Yazısı Kaldırma Makalemizi inceleyin

İçeriği Oyla

Yorum yapın