Anasayfa » Genel » Twitter Ücretsiz Mavi Tik Alma Yöntemi (Gerçek Yöntem)

Twitter Ücretsiz Mavi Tik Alma Yöntemi (Gerçek Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Twitter fiyatsız mavi tik alma mevzusunda sualler almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize Twitter fiyatsız mavi tik nasıl alınır? Sualini Gerçek bir biçimde yanıtlandırdık. Aynı zamanda Twitter mavi tik nedir, mavi tik ne işe verim, Twitter mavi tik aylık ne kadar, Twitter mavi tik fiyatı ne kadar? Başlıklarında da değişik bilgiler aktardık.

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan ve gündemi tanımlayıcı özelliğe sahip olan Twitter aşinayı üzere kısa vakit evvel Elon Musk tarafından satın alındı. Tesla ve SpaceX ’in sahibi olan Elon Musk, Twitter ’ı satın aldıktan sonra bir çok Twitter çalışanını işten çıkarttığı gibi Güncel bir çok özelliği de Twitter ’a getirmeyi tasarlamakta. Getirmiş olduğu Güncel özelliklerden bir tanesi de Twitter aylık fiyatlı mavi tik özelliği. Peki, şu anda Türkiye ’ye sarih olmayan bu özelliği nasıl Türkiye ’den satın alabiliriz? İşte sizlere Twitter mavi tik alma yolu!

Twitter Mavi Tik Nasıl Alınır?

Twitter Mavi Tik Nasıl Alınır?

Elon Musk ’ı Twitter ’ı satın almasıyla beraber mavi tik özelliği anlamını tamamen değişikleştirdi ve fiyatlı bir biçimde satın alınabilir vaziyete geldi. Evvelinde müracaat yoluyla alınabilen mavi tiki şimdi Twitter ’ın tanımlamış olduğu fiyatla aylık satın alabilme olanağına sahipsiniz.

Twitter mavi tik özelliğini profilinizde görmek istiyorsanız uslu telefonunuzun iOS işletim sistemine sahip olması gerekiyor. iPhone veya iPad üzerinden Twitter mavi tiki alttaki yöntem sayesinde satın alabilme olanağına sahipsiniz.

Bu yöntem şu anda fiyatlı bir biçimde satılıyor fakat biz sizler için fiyatsız bir biçimde Twitter mavi tik alma yöntemini inceledik ve altta hisseleştik. Şayet yazılı anlatımla yapamazsanız en altta paylaştığımız videolu anlatımı kullanabilirsiniz.

Twitter uygulamasını iPhone telefonunuzdan kaldırın. App Store üzerinden VPN uygulaması indirin. İndirdiğiniz VPN uygulamasının lokasyonunu Amerika olarak ayarlayın. Tekerrür App Store ’a girin ve resminize tıklayın. Resminize tıkladıktan sonra ülkenizi Amerika Birleşik Devletleri olarak değiştirin. Amerika Birleşik Devletleri adres bilgisini girdikten sonra ödeme bilgilerinizi App Store ’a kayıt edin. VPN sarih biçimde Twitter uygulamasını indirin. Twitter uygulamasını uslu telefonunuza indirdikten sonra hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptığınız hesabınızın Twitter Blue satın alma kısmına kadar gelin fakat satın almayın. Satın alma adımında Twitter ’ı alta alın ve App Store ’a girmiş olduğunuz adres bilgilerinizi yine Türkiye yaparak ödeme bilgilerinizi yaparak App Store ’dan çıkış yapın. Yine Twitter ’a giriş yapın ve Twitter Blue özelliğini satın alın.

Tüm bu adımları Gerçek ve beceriksizsiz bir biçimde yaptıktan sonra artık sizlerinde Twitter mavi tiki olacaktır.

Twitter Mavi Tik Fiyatı Ne Kadar?

Elon Musk, Twitter Blue özelliğini başka bir deyişle Twitter mavi tik özelliğini şu anda aylık 8 $ ’dan satmaktadır. Aylık 8 dolar ödeyerek Twitter mavi tike sahip olabilirsiniz.

Mavi tiki şu anda yalnızca emin ülkelerden satın alabilmektesiniz. Türkiye bu ülkeler arasında yer almadığı için mavi tik özelliğini erken ulaşımla satın almak için yukarıyadaki yöntemi uygulamalısınız.

Twitter Mavi Tik Ne İşe Verim?

Mavi tik özelliği profilinizin Gerçeklanmış ve hakikat bir hesap olduğunu gösterir. Bot, sahte ve diğer hesaplara göre daha hakikatçi, daha natürel ve daha hoş bir görünüme sahip Twitter hesabına sahip olmak istiyorsanız Twitter Blue özelliğini satın alarak tecrübeleyebilirsiniz.

Twitter ve diğer sosyal medyalarda yer alan mavi tik özelliği yukarıyada da dediğimiz gibi profilinizin hakikat olduğunu gösteriyor ve diğer insanlardan ayırt edilebilmesini sağlamaktadır. Mavi tik özelliği sayesinde isminize değişik hesaplar açılmış olsa bile sizin hesabınızda mavi tik bulunduğu için hakikat hesabın sizin hesabınız olduğunu diğer insanlar kolay bir biçimde ayırt etmiş olacaklardır. Mavi tik özelliğini şu anda yalnızca Twitter fiyatlı bir biçimde satmaktadır. Instagram, Snapchat, Facebook gibi uygulamalarda hali hazırda mavi tik müracaat yoluyla alınabilir gidişattadır.

Instagram Anekdot Misalleri Elon Musk Mirası Tüketme Onlyfans Hesabı Olan Şöhretliler

İsimli içeriklerimize de göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın