Anasayfa » Genel » “The Flash” Filminden İlk Fragman: Michael Keaton, Batman Olarak Karşımızda!,

“The Flash” Filminden İlk Fragman: Michael Keaton, Batman Olarak Karşımızda!,

“The Flash” filminden ilk uzun fragman yayınlandı!

12 Şubat 2023 Pazar günü asıllaşan SuperBowl kapsamında DC ’nin “The Flash” filminden de coşku verici bir fragman yayınlandı. DC sinematik kâinatı içinde ilk olarak “Batman v Superman: Dawn of Justice”ta gördüğümüz Barry Allen / The Flash solo filmiyle izleyici ile buluşacak. DC içinde çoklu cihanları kalemtıraş olan “The Flash” filminde hem Ben Affleck hem de Michael Keaton Batman olarak tekerrür kaşımıza çıkacak. Keaton, Tim Burton ’ın idarediği “Batman” ve “Batman Dönüyor” filmlerinde Bruce Wayne / Batman şahsiyetine hayat vermişti. Fragmanda tekerrür kostümüyle görünmesi hayranlar arasında büyük coşku yarattı.

Filmde ayrıca Michael Shannon ’ın canlandırdığı General Zod da geri dönecek ve Sasha Calle ’in canlandırdığı Supergirl ile tanışacağız.

The Flash” filmi temelinde zorlu bir süreçten geçti. Filmin başrol oyuncusu Ezra Miller taciz kabahatinden iki defa hapsedildi. Miller ayrıca İzlanda’daki bir barda bir bayanı boğmakla ve Berlin’deki evinde başka bir bayanı taciz etmekle de yargılandı. Bu nedenden Miller ’ın DC ’deki geleceği bilinmez.

The Flash” ayrıca DC ortak CEO ’ları James Gunn ve Peter Safran’ın DC Kâinatını yine başlatmak mevzusunda ehemmiyetli bir rol üstlenecek gibi görünüyor. Çoklu âlemlerin açılması pek çok ihtimali de birliktesi getirecek.

Andrés Muschietti ’nin idarediği ve Christina Hodson ’ın senaryosunu yazdığı “The Flash” 16 Haziran 2023 ’te vizyona girecek.

İçeriği Oyla

Yorum yapın