Anasayfa » Genel » Temmuz ayından sonra Bitcoin tepetaklak oldu! İşte zirveye fırlayan Metaverse ve Meme Coin’ler

Temmuz ayından sonra Bitcoin tepetaklak oldu! İşte zirveye fırlayan Metaverse ve Meme Coin’ler

Özellikle son 24 saat içerisinde Kripto para piyasasında baskılar devam ederken geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana Bitcoin ilk defa 30 bin doların altına kadar düştü. Altcoin’lerde bundan nasibini alırken en çok değeri Terra kaybetti. Son gelişmeler sonrasında sadece LUNA %45 kadar geriledi. Yinede tüm gelişmelere rağmen bazı Metaverse, Meme ve web3 Coin’lerde yükselişler gözlemlendi.

İlk olarak %12’lik artışla VFOX (VFOX) dikkat çekerken %12.1 ile GameX (GMX) ve %8.2 ile Atari (ATRI) ile %3.3 ile Arcona (ARCONA) yükseliş gösterdi.

Temmuz ayından sonra Bitcoin tepetaklak oldu! İşte zirveye fırlayan Metaverse ve Meme Coin'ler

Metaverse Coin’lerin hemen dışında Meme Coin’lerden %42.9 ile Jejudoge (JEJUDOGE) dikkat çeken Kripto paralardan birisi oldu. Hemen ardından %. ile YetiCoin (YETIC) geldi. Üçüncü sırada ise %15.4 ile Solabrador (SOLAB), son olarak da %5.6’lık bir yükseliş ile Hoge Finance (HOGE) gelmektedir.

Temmuz ayından sonra Bitcoin tepetaklak oldu! İşte zirveye fırlayan Metaverse ve Meme Coin'ler - Resim : 2

Son zamanlarda Web3 alanına bakıldığı zamanda iki Coin dikkat çekenler arasındadır. Bunların ilki, %17.89’luk bir yükseliş sergilemiş olan Big Data Protocol (BDP) oldu. Hemen ardından da %7.63 ile Deeper Network (DPR) gelmektedir.

Temmuz ayından sonra Bitcoin tepetaklak oldu! İşte zirveye fırlayan Metaverse ve Meme Coin'ler - Resim : 3

İçeriği Oyla

Yorum yapın