Anasayfa » Genel » Taylor Swift Sebebiyle “The Exorcist: Believer” Filminin Vizyon Tarihi Değişti!

Taylor Swift Sebebiyle “The Exorcist: Believer” Filminin Vizyon Tarihi Değişti!

“Taylor Swift: The Eras Tour”, “The Exorcist: Believer” filminin vizyon tarihini kaldırdı!

Müzisyen Taylor Swift ’in, konser filmi “Taylor Swift: The Eras Tour”un Kuzey Amerika’da vizyona gireceğini duyurması “The Exorcist: Believer”in vizyon tarihini değiştirmesine neden oldu. 13 Ekim 2023 tarihinde vizyona girmesi tasarlanan “The Exorcist: Believer” filmi, “Taylor Swift: The Eras Tour”un da aynı gün vizyona gireceği haberi ile bir hafta öne çekildi. Haberi, “The Exorcist: Believer” filminin üretimcisi Jason Blum bir Twitter gönderisi ile Gerçekladı. Blum, Swift ’in “Look What You Made Me Do” Bana Ne Yaptırdığına Bak şarkısını alıntılayarak “Bana ne yaptırdığına bak. ‘The Exorcist: Believer ’ 10/6/23 tarihine kaydırıldı. #TaylorKazandı” paylaşımında bulundu.

Amerika vizyon tarihi değişse de “The Exorcist: Believer” filminin şimdilik Türkiye tarihinde bir farklılık yok görünüyor. “Taylor Swift: The Eras Tour“un ise ülkemizde vizyona girip girmeyeceği şu anda muhakkak değil.

Taylor Swift: The Eras Tour” konser filmi açıklandığından yalnızca birkaç saat sonra ön satışta 10 milyon doların üstünde hasılat elde etti. Hali hazırda bahsi geçen dünya turuna devam Swift, her konserinde yok satarak Amerika müzik tarihinde rekorlara imza atıyor.

Kaynak: Gazete Duvar

İçeriği Oyla

Yorum yapın