Anasayfa » Genel » Sevilen Oyuncu ve Müzisyen Özkan Uğur Hayatını Kaybetti!

Sevilen Oyuncu ve Müzisyen Özkan Uğur Hayatını Kaybetti!

69 yaşındaki ünlü müzisyen Özkan Uğur, son bir aydır gördüğü rehabilitasyona yanıt verememesi üzerine yaşama veda etti.

Üç kere lenf kanserini yenen ünlü müzisyen Özkan Uğur, geçtiğimiz aylarda kanserin tekerrür nüksetmesi sonucu yoğun bakımda rehabilitasyon görüyordu. Solunum cihazına bağlı olarak yaşamını sürdüren sanatçı, 8 Temmuz tarihinde yaşama gözlerini yumdu.

Müzisyen Özkan Uğur‘un, 69 yaşında hayatını kaybetmesinin ardından cenaze töreni programı belirlendi. “Yahşi Batı” ve “Pek Yakında” gibi filmlerde rol almış olan oyuncu Zafer Algöz, sosyal medya hesabından tören programını paylaştı.

Algöz, paylaşımında “Özkan Uğur’un cenaze töreni 11 Temmuz Salı günü saat 11.00’de Atatürk Kültür Merkezinde reelleştirilecek. Taksim Camii’nde öğle cenaze namazı kılınacak ve defnedilme harekâtı Karacaahmet Mezarlığı’nda reelleştirilecektir. Bu acı kaybımızdan dolayı tüm sevenlerine ve ülkemize başsağlığı diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bu haberle ailesini, hayranlarını ve tüm sanatçı dostlarını derinden üzen ünlü müzisyen ve oyuncunun asla uslardan çıkmayacak bazı sahnelerine alttaki görsellerden bakabilirsiniz.

Kaynak: NTV N-Life

İçeriği Oyla

Yorum yapın