Anasayfa » Rehber » Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri

Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri

Sevgiliyi telefona kaydolma adları mevzusunda sık sual alıyoruz. Hoşlandığınız şahsın ismini asla unutmamalısınız. Bu bir sevgi ve şefkat göstergesidir. Adını telefonunuza kaydolduğunuzda, onu umursadığınızı ve sizin için ehemmiyetli olduğunu gösterir.

Partneriniz ne cins bir insan olursa olsun, adını telefonunuza sevimli bir biçimde kaydolmanızı netlikle takdir edecektir. Bu, onları düşündüğünüzü ve onlar için özel bir şey yapacak kadar umursadığınızı gösterir. Bu adların hepsi mucizevi derecede sevimli ve rastgele birinin partnerinizi tebessümdüreceğinden emin olabilirsiniz. Öyleyse devam edin ve bugün bir tanesini deneyin!

Sevgiliyi Telefona Kaydolma Adları

Sevgiliyi Telefona Kaydolma Adları

İşte karşınızda, sevgilinizi telefonunuza kaydolabileceğiniz telefon adlarının bir listesi. Nasıl bir karaktere sahip olurlarsa olsunlar, bu adlardan biri kesinlikle onlar için muhteşem olacaktır. Olmazsa da, en azından sınamışsınızdır. Kim öğrenir, belki onlar dahi sizin için bir ad bulma mevzusunda esin alırlar.

Ömrüm Tatlişko Bebeğim Oyuncak Ayı Boncuk gözlüm Aşk Kuşum Esmerim Gölgem Aslanım Gönlüm Paşam Tek Aslım Olmazsa Olmazım Sevgilim Aşk Aşkım Şekerlemem Manitam Hayatım Anlamım Alın Yazım Huzurum Kalbimin Sahibi Biriciğim Değerlim Hayatımın Anlamı Beyaz Atlı Prens Yakışıklı Canımın İçi Değerlim Her şeyim Hayatımın tek sebebi Kalbim Sonum Yıldızım Minnak Soluğum Ruhumun aynası Yaratılış nedenim

Erkek Sevgiliyi Telefona Kaydolma Adları

Hepimizin yaşamında onsuz yaşamayı hayal dahi edemeyeceğimiz bir birey vardır. Kimilerimiz için onlar en iyi dostumuz, ruh eşimiz ya da sevgilimizdir. Onlarla her zaman iyi ilişkiler içinde olmayabiliriz ama Güncelden de onları hoşlanmaktan kendimizi alamayız. Ve sevgimizi göstermek için onların ismini telefonumuza bir birey olarak kaydolmaktan daha iyi bir yol olabilir mi? İşte hoşlandığınız bireyi telefonunuza kaydolabileceğiniz bazı yaratıcı ve eşsiz adlar!

Hayata nedenim Canım Aşkım Ruh eşim Yârim Erkeğim Kovboyum Prensim Aslanım Deniz gözlüm Kısmetim Şövalyem Hırçın sevgilim Limanım Kazanovam Sevgilim Koca Bebek Her şeyim Sevdiceğim Aşkların En Özeli Hayatımın Anlamı Bebeğim Ömrüm Beğendiğim Bakmaya Doyamadığım Gülüşünü Yediğim

Erkek Sevgiliyi Rehbere Kaydolma Gülünç

Hepimiz bu yollardan geçtik. Sevgilimizin ismini telefonumuza kaydolmaya çalışırken nasıl yapacağımızı öğrenmediğimizi fark ettik. İşte bu esrarengiz anlardan sakınabilmeniz için sevgilinizin ismini telefonunuza nasıl kaydolacağınıza dair kolay bir rehber!

Çirkinim Kabasakal Herkülüm Çirkin Yumuşak Yanak Aksi Komutan Bıyıklım Ömür Törpüsü Aşkitella Pikaçu Karabiberim Şapşalım Yavru kuşum Aşkitom Cankush Aşkilotam Ruh Öküzüm Odunum Mokali Sakarım

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın