Anasayfa » Türkiye » Sanko Park AVM Nerede Nasıl Giderim?

Sanko Park AVM Nerede Nasıl Giderim?

Sanko Park AVM Nerede, Sanko Park AVM Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sanko Park AVM Nerede

Sanko Park AVM Nerede

Sanko Park AVM nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Emek, Fevzi Çakmak Blv., 27060 Şehitkamil/Gaziantep olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Sanko Park AVM Nasıl Giderim

Sanko Park AVM Nasıl Giderim, Sanko Park AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Sanko Park AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Gerçek biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön92KGüncel Mahalle Metro – Beyazit98KBakirköy – Güncel Mahalle MetroHT13Zeytinburnu – Kirazli Kuba CamiiMK4215 Temmuz Semti Aile Sağliği Merkezi – 15 Temmuz Semti Aile Sağliği Merkezi/RingHT10Batişehir – Güncelbosna Metro

Sanko Park AVM En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeZübeyde Hanim Sokağı – Kirazli Yönü3 dk yürümeKirazli Metro – Kirazli Metro Son Du Yönü6 dk yürümeMevlana Parki – Kirazli Metro Yönü6 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın