Anasayfa » Türkiye » Pubg 60 Fps Veren Telefonlar

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar, daha iyi bir reyin tecrübeyi yaşamak isteyenlerin seçim ettiği aygıtlardır. Akıcı, daha iyi performans ve yüksek çözünürlükte oyunlar oynayabilirsiniz. Altta sıraladığımız Pubg 60 Fps Veren Telefonlar, Türkiye ’nin en iyi amiral gemisi aygıtlarıdır.

Pubg, aynı zamanda PlayerUnknown ’s Battlegrounds olarak öğrenilen, çok oyunculu bir çok oyunculu sarih dünya çatışma oyunudur. Reyin, oyuncuların asıl zamanlı olarak birbirleriyle çatışmasını kapsar ve çok yüksek bir grafik işlemcisi gerektirir. Bu sebeple, oyunun en iyi biçimde oynanması için 60 fps ’de çalışması gerekir.

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar

PUBG, performans gerektiren bir mobil reyin olarak öğrenilir ve oyunun sevincini çıkarabilmek için yüksek performanslı bir makineye gereksinim dinlenir. Bu sebeple, oyunun 60 FPS ’de oynanabilmesi için makinelerin özellikleri ehemmiyetlidir. Popüler mobil oyunlar için en iyi performans sunan Pubg 60 Fps Veren Telefonlar şunlardır:

Asus ROG Phone 3 Samsung Galaxy Note 20 Ultra OnePlus 8 Pro Razer Phone 2 Lenovo Legion Phone Duel Black Shark 3 Pro Xiaomi Mi 10 Pro Nubia Red Magic 5G Asus ROG Phone 2 POCO X3 Pro

Bu makinelerin hepsi 60 FPS ’de PUBG oynayabileceklerdir ancak performansları arasında değişiklikler olabilir. Fakat genel olarak oyunun en yüksek grafik ayarlarında dahi 60 FPS ’de oynanabilmesini sağlarken, öbür aygıtlar muhakkak grafik ayarlarında 60 FPS ’de oynayabilecektir.

Pubg 60 Fps Veren TelefonlarPubg 60 Fps Veren Telefonlar

Pubg Oynamak İçin En Güncel Telefonlar

Pubg Oynamak İçin En Güncel Telefonlar, çok akıcı biçimde oyunu donmadan süratli şekilde oynayabilirsiniz. Altta sıralanan aygıtlar oyuncu telefonu olarak da öğrenilmektedir.

Samsung Galaxy S21 Ultra OnePlus 9 Pro iPhone 12 Pro Max Google Pixel 6 Pro Asus ROG Phone 5 LG V60 ThinQ 5G ZTE Nubia Red Magic 6 Pro Xiaomi Mi 11 Realme GT Motorola Edge Plus

Bu sıralamalar, özellikleri, performansı ve maliyeti dikkate alınarak yapılmıştır ve kişisel seçimlere göre değişebilir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın