Anasayfa » Genel » Müge Anlı kimdir? Müge Anlı’nın hastalığı ne?

Müge Anlı kimdir? Müge Anlı’nın hastalığı ne?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı ’nın hastalığı sosyal medyada gündem oldu.

Müge Anlı Kimdir?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul ’da dünyaya gelen Müge Anlı ’nın babası İhsan Anlı ’dır. Marmara Üniversitesi Bağlantı Fakültesi mezunu olan Müge Anlı, yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi ’nde hukuk üzerine yapmıştır. 1998 senesinde Burhan Akdağ ile evlenen Anlı eşinden 2008 senesinde boşanmış ve bu konutluluğundan Lidya isminde bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Dobra Dobra isimli magazin programında televizyon kariyerine ilk adımını atan Anlı, bir sezon sonra Pakize Suda‘yla Kanal D ’de çalışmaya başlamıştır. Daha sonra magazini vazgeçerek ATV ekranlarında Tatlı Sert isimli bir münazara programının sunuculuğunu yapmaya başlamıştır.

Müge Anlı kimdir? Müge Anlı'nın hastalığı ne?

Programda, kaybettiği yakınlarını arayan bireyler mevzu olarak ele alınır, işleGüncel muhakkak olmayan cinayetler aydınlatılmaya çalışılır. Bu programa devam ederken öteki yandan da 2010 sezonunda ATV ’de; bazı vakalardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, birbirini bulamayan bireylerin davetli edildiği “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” isimli programı hazırladı ve sundu.

Müge Anlı, 11 yıldır devam ettiği Tatlı Sert programıyla sabah kuşağının en popüler programları arasında yer etmiş, televizyon programcılık tarihinin en galibiyetli ve yüksek reytingli üretimlerinden biri olmuştur.

2019 senesinin yazında ATV ekranlarında yayınlanan Güven Bana adlı müsabaka programını sunmuştur. Hem gazeteci hem hukukçu kimliğiyle yaptığı her programda zaferi elinden vazgeçmeyen Müge Anlı ’nın daha çok uzun müddet televizyonda yer almaya devam edecektir.

Müge Anlı canlı yayında şeker hastası olduğunu söylemiştir.

5/5 - (2 Oy)

Yorum yapın