Anasayfa » Trend » Mert Ramazan Demir Filmleri ve TV Dizileri

Mert Ramazan Demir Filmleri ve TV Dizileri

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Mert Ramazan Demir filmleri ve tv dizileri konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizde değerli ziyaretçilerimize Mert Ramazan Demir filmleri ve TV dizileri konusunda Gerçek cevabı verdik. Aynı zamanda Mert Ramazan Demir kimdir, Mert Ramazan Demir sevgilisi, Mert Ramazan Demir nereli, Mert Ramazan Demir oynadığı filmler, Mert Ramazan Demir oynadığı diziler neler? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Dizi camiasının son günlerde en çok dikkat çeken isimlerinden bir tanesi olan Mert Ramazan Demir, Yalı Çapkını dizisiyle popülaritesini her geçen gün arttırıyor. Mert Ramazan Demir hakkında dizi izleyicileri her gün Güncel bir araştırma yapıyorken en çok merak edilen soruysa; ‘ ’Mert Ramazan Demir oynadığı diziler, Mert Ramazan Demir oynadığı filmler ’ ’ oldu. Mert Ramazan Demir filmleri ve TV dizileri konusunda bu içeriğimiz sizlere Gerçek veriyor!

Mert Ramazan Demir Filmleri ve TV Dizileri

Mert Ramazan Demir Kimdir?

Mert Ramazan Demir, 1988 yılında İstanbul ’da dünyaya gözlerini açtı. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio ’da eğitim alan popüler ismin beyaz perdedeki ilk filmi ‘ ’I am You ’ ’ filmiydi. Bu filmde başrol paylaşan Mert Ramazan Demir daha sonrasında ‘ ’Çıplak ’ ’ isimli mini dizi de başrol oynadı.

Sinema ve dizi / film oyuncusu olan ünlü ismin aynı zamanda kamerandır. 1.78 metre boyunda olup 73 kg ağırlığındadır. İstanbul ’un Bakırköy semtinde doğan Demir lise mezunudur kariyerine 2008 ’den bu yana devam etmektedir.

Mert Ramazan Demir Filmleri ve TV Dizileri

Başarılı oyuncu bugüne kadar bir çok film ve dizi de başrol oynadı. 2008 ’den bu yana her film ve TV dizisinde üstün rolleriyle göz önüne çıkan Mert Ramazan Demir ’in oynadığı filmler ve tv dizilerini aşağıda sizlere listeli halde paylaştık.

Şahmeran (TV Dizisi 2023) Yalı Çapkını (Ferit, TV Dizisi 2023) Kuruluş Osman (Mehmet, TV Dizisi 2021) Ufo (Sinema Filmi 2021) Ölüm Zamanı (TV Dizisi 2021) Öğretmen (Ateş, TV Dizisi 2020) Çıplak (Cem, TV Dizisi 2020) I Am You (İkram, Sinema Filmi 2019) Üç Harfliler: Adak (Metin, Sinema Filmi 2019) İstanbul Spy / İstanbul Casusu (Casus, Video Film 2019) Fazilet Hanım ve Kızları (TV Dizisi 2017) Aşkopat (Sinema Filmi 2015) Arka Sokaklar (Ateş, TV Dizisi 2008)

Film ve diziler haricinde başrol bir yana kameramanlık görevini de üstlenen Mert Ramazan Demir ’in kamera asistanı olduğu bir çok film ve dizi bulunmaktadır.

Legion De Hoenur Ödüllü İlk Sanatçımız (Tv Filmi 2008) Mıymıntılar Kralı (Tv Filmi 1994) İhanet Çığlıkları (Sinema Filmi 1994) Kızlar Sınıfı (TV Dizisi 1994) Yaz Evi (TV Dizisi 1993) İstanbul ’un Orta Yeri Sinema (Sinema Filmi 1993) Oyun İçinde Oyun (Sinema Filmi 1993) Hayri Beyin Son Aşkı (Sinema Filmi 1993) Savrulan Emekler (Tv Filmi 1990)

Mert Ramazan Demir Nereli?

Mert Ramazan Demir, 1988 yılında İstanbul ’un Bakırköy semtinde dünyaya gözünü açmıştır.

Mert Ramazan Demir Kaç Yaşında?

Demir 1988 yıl doğumludur. 2023 yılı itibariyle genç ve yakışıklı oyuncu 34 yaşındadır.

Mert Ramazan Demir Sosyal Medya Hesapları

Mert Ramazan Demir instagram, Twitter veya Youtube hesapları internette çok fazla araştırılmaktadır. Hayranı epey bir fazla olan Demir ’in sosyal medya hesaplarını sizler için aşağıda paylaştık.

Mert Ramazan Demir Instagram Hesabı

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın