Anasayfa » Rehber » KYK WiFi Çıkış – Giriş Yapma! Nasıl Yapılır? (2023)

KYK WiFi Çıkış – Giriş Yapma! Nasıl Yapılır? (2023)

KYK WiFi çıkış yapma – giriş yapma mevzusunda sık bir biçimde sualle karşılaşıyoruz. Bu içerik KYK WiFi çıkış başlığında Gerçek cevabı kapsıyor. Süratlendirilmiş kılavuz olarak sunulan bu içerikte aynı zamanda GSB WiFi çıkış, KYK WiFi giriş, KYK internet çıkış başlıklarında da değişik bilgiler vermektedir.

GSB WiFi çıkış veya öbür ismiyle KYK WiFi çıkış olarak öğrenilen ağdan çıkış yapabilmeniz için uygulamanız gereken adımların her birisi paylaşıldı. GSB WiFi olarak öğrenilen ağ gerçeğine bakılırsa Kredi ve Yurtlar Müesseseyi ’nun kullandığı bir internet ağıdır. Çok fazla büyük bilgiye sahip olan ağa giriş ve çıkış yapmada mesele yaşıyor olmanız sizi bu içerikle buluşturdu. KYK WiFi çıkış başlığında Gerçek bilgiye erişmek için adımları takip edin.

KYK WiFi Çıkış – Giriş Yapma!

KYK WiFi Çıkış Yapma

KYK WiFi ağı, GSB.gov.tr alan ismi üzerinden yayın yapmaktadır. GSB WiFi ağından çıkış yapabilmeniz için wifi.gsb.gov.tr internet sitesine giriş yapmanız gerekir. KYK WiFi çıkışı yapacağınız esnada başka bir internet ağına bağlı olmamanız gerekir. Şayet değişik bir internet ağına bağlı kalırsanız wifi.gsb.gov.tr internet sitesine giriş yapamazsınız.

KYK WiFi Çıkış Yapma Linki

KYK WiFi çıkış yapma adresine giriş yaptıktan sonra internet ağından çıkış yapmak için ‘ ’Gerçeklama sayfasında ’ ’ yer alan ‘ ’Çıkış ’ ’ butonuna basın. Sıradan koşullar altında çıkış butonuna basıldıktan sonra KYK WiFi ’sinden çıkışınızı sıhhatli bir biçimde yapmış oluyorsunuz. Fakat bazı teknik problemler sebebiyle çıkış yapma mevzusunda mesele yaşayabilirsiniz.

Uslu telefonunuzdan bağlı olduğunuz KYK WiFi ’sini unut butonuna basmış olsanız dahi KYK internetinden çıkış yapmamış olacaksınız. KYK WiFi seans kapatma harekâtı yalnızca wifi.gsb.gov.tr internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Wifi.gsb.gov.tr internet sitesine giriş yapamıyorsanız bunun en büyük sebebi ağa WiFi hattıyla bağlanmıyor olmanızdır. Telefonunuzun mobil bilgisini 3G / 4G kapatıp KYK WiFi girişi yapmanız gerekir. KYK WiFi çıkışı otomatik olarak bir giriyor bir girmiyor veya devamlı giriş yapıp çıkıyorsa WiFi ayarlarınızı arınmanız gerekir. WiFi ayarlarınızı arındıktan sonra sertifika yükleyerek meseleyi giderin. Ağdan çıkış yapacağınız esnada karşınıza ihtar olarak ‘ ’Max Makine Yanılgısı ’ ’ geliyorsa ‘ ’Servisi Durdur ’ ’ butonunu kullanın. KYK WiFi çıkışında çok sık problemle karşılaşıyorsanız parolanızı Güncelleyin.

KYK WiFi Giriş Ekranı

KYK WiFi ’sine giriş yapabilmek için Gerçeklama sayfasına erişmeniz gerekir. Gerçeklama sayfası wifi.gsb.gov.tr internet sitesidir. Bu internet sitesi aracılığıyla KYK WiFi ’sine giriş yapabilir veya seansınızın çıkışını sağlayabilirsiniz. Bu seansı sonlandırabilmek ve yine giriş yapabilmek emeliyle operasyon yapmak istiyorsanız alttaki linki kullanın.

Wifi.gsb.gov.tr internet sitesine giriş yapın.

KYK WiFi giriş linki içerisinde Gerçeklama sayfası çıkacaktır. Gerçeklama sayfasını kullanarak kullanıcı ismi ve parolanızı noksansız bir biçimde girin. KYK WiFi kullanıcı isminiz her zaman için T.C kimlik numaranızdır. Veya yabancı tebaalı bir talebeyseniz pasaport numaranızdır. Kullanıcı isminizi değiştiremezsiniz fakat parolanızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Zati ilk kere KYK WiFi giriş sitesine giriyorsanız otomatik belirlenen parolayı zoraki olarak değiştirmeniz istenecektir.

Giriş yaptıktan sonra çıkış yapabilmek için alttaki uygulamayı unutmayın:

Değişik bir ağda yukarıyada paylaşılan internet sitesi adresini kullanamazsınız. KYK WiFi ağına bağlandıktan sonra link çalışacaktır. Sistemden çıkış yapabilmeniz için mobil bilgi kullanmayın. Mobil bilgiyle sayfayı açamayacağınız gibi bu sayfayı açabilmenizin tek yolu WiFi ’nizin sarih olmasıdır. Site adresine bağlanmakta çok sık mesele yaşıyorsanız uslu telefonunuzun veya bilgisayarınızın WiFi ayarlarını silerek, tekerrür sertifikaları noksansız olarak yükleyin. Çıkış yaparken sık kusurla karşılaşıyorsanız parolanızı yine oluşturun.

KYK WiFi Kullanıcı Faal Değil İhtarı

KYK WiFi ağına bağlanırken sık bir biçimde karşılaşılan meselelerden bir tanesi kullanıcı faal değil ihtarıdır. Bu ihtarı giriş yaparken veya çıkış yaparken alıyorsanız sualin çözümü olarak yönete müracaat etmeniz gerekecektir. Zira mesele sistemin sizi kendi başına pasif hale getirmesinden kaynaklıdır. Yönete müracaat ettikten sonra KYK WiFi ağına girişiniz yine başlatılacak ve meselesiz bir biçimde kullanıyor olacaksınız.

KYK WiFi Maksimum Giriş Hakkınız Doldu

KYK WiFi ağlarında maksimum 1 makineyle internet ağını kullanabilirsiniz. 1 veya daha fazla makine iletişimini sistem kabul etmeyecektir ve maksimum giriş hakkınız doldu kusuruyla karşılaşmış olacaksınız. Bu kusurla karşılaştığınızda iki makinenizden birisinin girişini iptal faktörüz gerekir. Netice olarak hem telefon üzerinden hem de bilgisayar üzerinden WiFi ağını kullanamıyorsunuz.

GSB Wifi Çıkış Sayfası

GSB Wiki Çıkış Sayfası İçin Buraya Tıklayarak Erişebilirsiniz. Ardından Sayfadan Basitçe GSB Wifi Çıkışını Sağlayabilirsiniz.

KYK WiFi Çıkış Linki

Buraya Tıklayarak KYK Wifi Çıkış Linkine Erişebilirsiniz Ardından Çıkış Harekâtını Zaferli Bir Biçimde Yapabilirsiniz

Burs Taahhütname Onayı Ne Zaman Yapılır? içeriğimizi okumayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın